Kaip efektyviai kontroliuoti šildymą savo namuose?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šis sezonas išgąsdino daug žmonių augančiomis dujų kainomis, kurios, deja palies daugelį šalies gyventojų. Galima tik pasidžiaugti, kad dalis žmonių jau anksčiau galvojo apie šildymo alternatyvas, kurios draugiškos ne tik piniginei, tačiau ir gamtai, tad dujinį šildymą pakeitė šilumos siurbliais, kurie šį sezoną ne tik nudžiugins nepaaugusiomis išlaikymo kainomis, tačiau ir dėmesio nereikalaujančia šiluma.

Tik čia galite sužinoti daugiau informacijos apie sistemas ir tuo pačiu atsakingai rasti tą, kuri labiausiai tinka Jūsų namuose. Juk jos atitikimas garantuoja ne tik našesnį veikimą, tačiau ir mažesnius išlaikymo kaštus.

Valdymas nuotoliniu būdu

Būtent sistemos valdymas nuotoliniu būdu šiuo metu labai vertinamas, kadangi padeda reguliuoti temperatūrą namuose, kai juose nėra žmonių. Jei Jūsų nėra namie, galite temperatūrą sumažinti, o jau važiuojant pavyzdžiui iš darbo, galima Wi-Fi pagalba padidinti šilumos kiekį ir taip į savo namus įžengti jau esant labai maloniai, daugeliui žmonių labiausiai tinkamai +23 laipsnių temperatūrai. 

Tokias galimybes teikia šilumos siurbliai oras-oras, kurie greta džiugina ir gana mažomis energijos sąnaudomis, tad gyventi patogiai ir tuo pačiu pigiai yra paprasta kaip niekada. 

Oro valymo sistema

Jeigu norite, kad namuose pavyktų efektyviai kontroliuoti šilumą – tokiu atveju labai svarbu įsigyti ir geras rekuperacines sistemas, kurios išvalo namuose esantį orą. Kai kurie tai daro senoviniu būdu, tai yra, atidarę langus. Deja, tokiu atveju į patalpas patenka ne tik lauko oras, tačiau kartu su juo ir įvairios kietosios dalelės, dulkės, žiedadulkės kurios apsunkina žmogaus kvėpavimo takus.

Taip pat vis daugiau šilumos siurblių gamintojų savo įrenginiuose pradėjo diegti filtravimo sistemas, kurios valo orą bei naikina virusus ir bakterijas. Todėl įsigydami tinkamus įrenginius, galite turėti ne tik šiltus ir jaukius namus, bet ir kvėpuoti švariu oru!

Saugai gamtą – taupai pinigus 

Namų šildymui visada geriausia rinktis tokias įrangas, kurios ne tik draugiškos Jūsų piniginei ir tuo pačiu garantuoja geresnę gyvenimo kokybę, tačiau ir tokias, kurios yra draugiškos gamtai. Šiuo metu dažniausiai minimi šilumos siurbliai, kurie yra atsinaujinančios energijos galimybė puikiai atitinkanti skirtingų žmonių poreikius. 

Inovatyvios sistemos padeda kur kas paprasčiau kontroliuoti šilumą namuose, tad ir gyventi – jaukiai, tačiau tuo pačiu pigiai ir suteikiant aplinkai kuo mažiau žalos.

Geriausios kokybės įranga, kuri leis jums gyventi saugiai, šiltai ir pigiai yra čia: https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/

Renkantis visada verta tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus kylančius klausimus ir padėti rasti tą kokybę, kurios reikia Jūsų namams ir tuo pačiu Jūsų poreikiams. Specdarbai.lt siūlo galimybę įsigyti įrangą išsimokėtinai, todėl neverta laukti kol bus sutaupyti pinigai. Šilumos siurblį galima turėti jau dabar puikiomis išsimokėjimo sąlygomis.

Valstybės parama

Aplinkos projektų valdymo agentūra net kelis kartus metuose skelbia kvietimus bei suteikia galimybę susigrąžinti dalį pinigų ir pasikeisti senus, neefektyvius kieto kuro katilus į šilumos siurblius. Tad kviečiame stebėti informaciją internete bei nepraleisti progos gyventi patogiai.