Grindinio šildymo HUNTON Silencio Thermo plokštės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kiekvienas savo namuose norime jaustis patogiai bei nevaržomai, tad dažniausiai vaikščiojame basi. Todėl nepriklausomai nuo metų laiko, privalome užtikrinti ir visuomet palaikyti optimalią grindų šilumos temperatūrą. O tinkamai apšiltindami atitinkamas namo dalis galime ne tik pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet ir sutaupyti nemažą pinigų sumą.

Hunton – tai Norvegijos medienos plokščių gamintoja ir viena iš rinkos lyderių, kurios produkcija ir paslaugomis pelnytai pasitiki ir naudojais didžioji dalis Skandinavijos ir Europos gyventojų. Kompanija garsėja savo specifiniais produktais bei inovatoriškumu renovacijų ir statybų sferose.

Hunton Silencio Thermo – unikalios, naujos struktūros medienos plokštės, slopinančios smūginį garsą, su iš anksto paruoštais grioveliais vandeniniui grindiniui šildymui išvedžioti. Šios plokštės pagamintos iš natūralių ir patvarių medžiagų todėl jas galima naudoti ne tik statant naują, bet ir restauruojant senąjį namą. Toliau pateikiame pagrindines priežastis, kodėl Hunton Silencio Thermo plokštės gali tapti geriausiu jūsų pagalbininku:

• Šios ekologiškos plokštės pagamintos iš anti alerginių medžiagų, kurių sudėtyje nėra cheminių medžiagų. Puikiai tinka naudoti vaikams skirtose patalpose ar nuo alergijos kenčiantiems žmonėms. Rekomenduojama Norvegijos astmos ir alergijos asociacijos.

• Hunton Silencio Thermo plokštės yra pagamintos iš lengvo, korėto medžio pluoščių, todėl jas sumontuoti itin paprasta. Jums nereikės papildomai samdyti specialistų ar nuomoti brangią techniką, taip pat sutaupysite savo laiką ir kaštus.

• Ištikus šildymo sistemos avarijai, neretai susiduriama su sunkumais likviduojant padarytą žalą. Tačiau šios plokštės padės išspręsti problemą kur kas paprasčiau. Viskas, ką jums reikės padaryti – tai nustatytoje vietoje nuardyti grindų dangą ir surasti bei pašalinti gedimą.

• Hunton Silencio Thermo plokštės pasižymi nepralaidžia garso izoliacija. Plokštės pagamintos iš 100% medžio plaušo, todėl žingsnių ir oru skleidžiamą garsą sumažina iki 51 -59 dB. Unikalus plokščių jungimo metodas namuose sukurs ramią aplinką ir garantuos kokybišką miegą.

• Plokštėse montuojamos reflektinės aliuminio plokštelės, todėl dėl savo šiluminių savybių šiluma yra tolygiai paskirstoma ir nukreipiama į paviršių. Dėl to nereikės papildomai įšildyti visos grindų konstrukcijos, sutaupysite šildymo kaštus bei iš kart pajusite norimą efektą.