Greito montavimo trišakis T Plius

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

T Plius – tai idealus sprendimas esamų sistemų lengvam išplėtimui, perdarymui arba remontui. Naudojant T Plius trišakes jungtis, galima prijungti naujus sistemų kontūrus ir suformuoti papildomas atšakas.

Montuojant T Plius trišakę jungtį, nereikia išleisti iš sistemos vandens ar mažinti joje slėgį bei izoliuoti – jokių sistemos stabdymų! Jokių papildomų išlaidų!

Laikas – tai pinigai ir inžinieriai specialistai įvertina greito montavimo trišakio T Plius pranašumus.

T+ gali būti panaudotas įvairių rūšių sistemoms – oro, vandens ar kitų nedegių terpių ir netgi gamtinių dujų.

Trišakė jungtis T Plius – tai speciali jungtis. Greičiausiai ir lengviausiai įrengiama T tipo jungtis, leidžianti papildomą atšaką ar kontūrą esamoje sistemoje įrengti vienu paprastu „Boom“ veiksmu.

Padaryti atšakas galima daug lengviau

Esamų sistemų išplėtimas, pakeitimas ar kapitalinis remontas dažnai sukelia problemas. Paprastai, norint suformuoti atšaką, reikia išjungti sistemą, išleisti (nudrenuoti) iš vamzdžių vandenį ar jį sušaldyti. Juk negalite tiesiog išgręžti skylės vamzdžiuose, kuriuose yra aukštas slėgis ir kuriais teka vanduo. Be to, gamybos (šildymo, vedinimo, vėsinimo ar vandens tiekimo) proceso sustabdymas reikalauja laiko, sąnaudų ir tai suteikia daug nepatogumų.

Kokias tai gali turėti pasekmes?

Tradicinis atšakų suformavimo būdas reiškia gamybos proceso sustabdymą. Tai reiškia, kad:

• Į sistemą patenka oras ir purvas.
• Sugadinami komponentai.
• Pasipriešinimas sistemoje ir gedimai.
• Neigiamas poveikis gamybos proceso eksploatacinėms charakteristikoms.
• Trumpesnė sistemos eksploatacijos trukmė.
• Didesnė rasojimo tikimybė.
• Daugiau suvartojama energijos ir atitinkamai daugiau išlaidų.

Erzinanti ir brangiai kainuojanti situacija

Kai reikia iš sistemos išleisti vandenį ir vėl ją pripildyti yra tikimybė, kad į sistemą su oru pateks deguonies.

Esant plieno sąlyčiui su deguonimi jis oksiduojasi. To reikėtų vengti, nes prasideda korozija. Dėl to susidaro magnetitas, kuris sukelia problemas siurbliams, šilumokaičiams, trijų padėčių vožtuvams, vamzdžiams, radiatoriams ir šilumos jutikliams. Tai turi neigiamos įtakos eksploatacinėms charakteristikoms, sukelia gedimus ir sumažina sistemos eksploatacijos trukmę.

Daryti skyles vamzdžiuose, kuriuose sušaldytas vanduo, nė kiek ne geriau. Taip darant į sistemą patenka purvas drožlių pavidalu.

Be to, tradiciniai trišakiai ne visada tinka vamzdžiams su grublėtu paviršiumi, dėl to padidėja protėkių pavojus.

Trumpiau sakant, tradiciniai sistemos uždarymo metodai reiškia nepatogumą. Tai yra kažkas, ko niekas nenori.

Atšakos suformavimas veikiant sistemai

Siūlome sprendimą naudojant novatorišką T Plius greito montavimo trišakę jungtį. Specialiai sukurta tam, kad būtų galima greitai ir lengvai suformuoti puikias atšakas veikiančioje sistemoje. T+ trišakis sumažina montavimo darbų trukmę ir sąnaudas, be to, jis teigiamai įtakoja sistemos eksploatacijos trukmę. Visa tai pasiekiama dėl to, kad iš sistemos nereikia išl eisti vandens ir jos pripildyti; taip pat nereikia sistemoje sušaldyti vandens.

 

Tai reiškia, kad į sistemą nepateks oras ar purvas, kuris galėtų sukelti veikimo sutrikimus ar gedimus. Kitas privalumas yra saugumas, kuris užtikrinamas padarant puikią atšaką išradingu pjovimo mechanizmu (paleidiklis). Net ir ribotoje erdvėje! Be to, tarpiklis užtikrina optimalų sandarumą, panaikindamas bet kokią protėkių galimybę.

Idealus produktas norint išplėsti, perdaryti ar rekonstruoti esamą sistemą. Dėl to tinka net sistemoms, veikiančioms 24 valandas per parą, ir negali būti sustabdytos.

Svarbiausi privalumai
• Taupomas montavimo darbų laikas ir sąnaudos.
• Suformuojamos atšakos veikiant sistemai.
• Nebūtina iš sistemos išleisti vandenį, dėl to į ją nepatenka oras ir purvas.
• Kiekvieną kartą suformuojama tobula atšaka dėl paleidiklio.
• Lengva padaryti atšaką net ribotoje erdvėje.
• Optimalus vamzdžio sandarumas.
• Antikorozinė danga.
• Nesudėtingas paruošiamasis montavimas naudojant įspaudžiamas veržles (modeliams nuo 1½").
• Novatoriška technologija

Naujas standartas

Novatoriškas metodas, kuriuo išsiskiria T Plius trišakė jungtis, yra išsamių mokslinių tyrimų rezultatas. Jo konstrukcija unikali ir atitinka montuotojų ir jų užsakovų reikalavimus. Be to, jis pasižymi novatoriškomis ypatybėmis. Stūmoklio, smogiamojo kaiščio ir paleidiklio deriniu nustatomas naujas veikiančių sistemų atšakų suformavimo standartas.

Montuotojai gali akimirksniu padaryti atšaką veikiančiose sistemose. Todėl vykdant šiuos darbus nereikia stabdyti gamybinio proceso, taip pat užsakovas išvengs problemų ateityje, eksploatuojant tokią sistemą.

1. Esamas vamzdis.

2. Stūmoklis.
3. Nupjauta vamzdžio dalis.
4. Atšaka.
5. Užtaisas.
6. Smogiamasis kaištis.
7. Paleidiklis.

Paleidiklis užtikrina tobulumą

Naujasis atšakų suformavimo mechanizmas (paleidiklis) reiškia tobulą montavimą bet kur ir bet kada. Ištraukus kaištį uždegamas užtaisas ir smogiamasis kaištis šauna tiesiai pirmyn. Tokiu būdu švariai prapjaunamas vamzdis ir suformuojama atšaka.

Dėl to įmanoma padaryti atšakas net ir ten, kur mažai vietos. Nebereikia plaktuko.

Efektyvus veikimas ir lengvas montavimas

Mes visada ieškome sprendimų, kuriais mūsų montuotojai ir jų užsakovai pasiekia geriausių rezultatų.

Taikant gerai apgalvotus mokslinių tyrimų metodus ir išsamius bandymus surastas pats efektyviausias sprendimas.

 

Montavimas

Sukurtas naujas tobulų atšakų suformavimo mechanizmas vos keliais etapais.

Net jei vietos visai mažai, naudodamas T+ montuotojas visada užtikrins optimalią kokybę. Niekad nebuvo taip lengva suformuoti atšaką.

 

Platus gaminių asortimentas

Siekdami tiekti visą gamą gaminių mes siūlome platų gaminių asortimentą.

Asortimentas apima gaminius, skirtus įvairioms sistemoms: nuo centrinio šildymo, vėsinimo sistemų, sanitarinių įrenginių, priešgaisrinės įrangos ir saulės energijos sistemų iki didelių pramoninių sistemų, pavyzdžiui, suspausto oro sistemų.

T Plius greito montavimo trišakis gaminamas įvairaus skersmens vamzdžiams. Visuose variantuose naudojama ta pati patentuota technologija. Siekiant paprastesnio sumontavimo modeliai nuo 1½" skersmens tiekiami su įspaudžiamomis veržlėmis.

Parinkimas

Gaminami dviejų tipų T Plius greito montavimo trišakiai: iš ketaus gaminamas variantas storasieniams plieniniams vamzdžiams ir žalvarinis variantas variniams vamzdžiams, plonasieniams plieniniams vamzdžiams, centrinio šildymo vamzdžiams ir nerūdijančiojo plieno vamzdžiams. Lentelėse parodyta, kaip parinkti tinkamo tipo trišakį savo sistemai.
T Plius, pagamintas iš ketaus, skirtas storasieniams plieniniams vamzdžiams.

 

Daugiau informacijos lankstinuke: http://www.absoliuta.lt/images/info/greito-montavimo-trisakis-tplius-absoliuta-pristato.pdf

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
UAB "Absoliuta", +370 (684) 01271, +370 (5) 240 51 10, info@absoliuta.lt.

Plačiau: http://absoliuta.lt/lt/naujienos/t-plius-trisakis.html