Kondicionierius – tarnauti, o ne kenkti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Netinkamas kondicionieriaus naudojimas

Lauke +30, o mes keliaujame namo ir svajojame, kaip įsijungus kondicionierių, tiesiog mėgausimės gaiva. Tokie malonumai gali ne tik atgaivinti, bet ir turėti rimtų pasekmių jūsų sveikatai. Jei kondicionierius veikia pakankamai stipriu pajėgumu, mūsų organizmas gauna staigų vėsos gūsį ir tokiu būdu patiria šoką. Mūsų kūne esančios periferinės kraujagyslės susitraukia, siekdamos išlaikyti kūno ir smegenų temperatūrą. Kartu su krauju nuo kūno paviršiaus – įskaitant ir nosies bei gerklės gleivinę – atsitraukia ir nuo infekcijų mus saugantys baltieji kraujo kūneliai. Šitokiu būdu mūsų imuninė sistema silpnėja ir mes tampame labiau pažeidžiami.

Kaip to išvengti?

Reikėtų stengtis nebūti patalpoje, kurioje jaučiamas tiesioginis šalto vėjo pūtimas. Jei jau esate tokioje patalpoje, patartina apsirengti, siekiant apsaugoti kaklą, krūtinę. Jei kondicionierius pažangesnis, patartina patalpas šaldyti palaipsniui, naudojant atitinkamas funkcijas. Taip pat patartina pakeisti kondicionieriuose esančius filtrus, siekiant išgauti švaresnį orą namuose. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį, kokią įrangą naudojate. Jei jūsų kondicionieriui 15 metų, tikėtina, kad jis jūsų sveikatai labiau kenkia nei padeda. Tokie kondicionieriai dažniausiai neturi oro valymo filtrų ar paprasčiausių funkcijų, skirtų sukurti geresnį mikroklimatą.

Samsung įmonė atkreipė dėmesį į sveikatos sritį

Įmonė „Samsung“ matydama įsisenėjusias problemas, kurias sukelia kondicionieriai, nusprendė sukurti kai ką, kas pagerins namų mikroklimatą ir panaikins esamas sveikatos problemas.

Buvo sukurti „Samsung“ „Wind-Free™“ oro kondicionieriai, kurie turi išskirtinę funkciją – „Wind-Free™“. „Wind-Free™“ funkcija šaltą orą švelniai ir tolygiai paskirsto per 21.000 mikro skylučių. Tai sukuria ramią aplinką kambaryje, naudojant labai žemą oro greitį, kuris siekia vos 0,15 m/s, neleidžiant atsirasti staigiems temperatūros svyravimams. Esant patalpoje, kurioje veikia šis oro kondicionierius, galima nesibaiminti peršalimo ligų, taip pat labai stipriai sumažėja alergijų rizika, kadangi kondicionierius turi filtrus, sukurtus naudojant pažangiausias technologijas.

 

Kiti privalumai

Pagrindinis „Samsung“ tikslas buvo, jog patalpose būtų sukurtas idealus mikroklimatas, o žmonės jaustųsi gerai. Tačiau nereikėtų visų laurų sužerti kelioms funkcijoms. Oro kondicionierius „Wind-Free™“ turi ir kitų naudingų privalumų.
• Garsas. Dėka savo 8 polių technologijos, šis įrenginys veikia itin tyliai. Tik 19 dB garsas prilygstantis triukšmui bibliotekoje, vadinasi net ir einant miegoti, jūs kondicionieriaus negirdėsite.
• Smart things. Ši funkcija leis išmanius „Samsung“ įrengimus valdyti su viena mobilia aplikacija. ( Televizorius, šaldytuvas, skalbimo mašina, laikrodis ir t.t.)
• WiFi. Galėsite valdyti kondicionierių nuotoliniu būdų.
• Virus Doctor (oro jonizatorius). Oras patalpose bus švaresnis.
• Energetinė klasė A+++. Aukščiausia energetinė klasė užtikrins ekonomišką vartojimą, o prietaisas naudos tik tiek energijos, kokiu pajėgumu veiks.
• R32 Šaldymo agentas. Ekologijos standartus atitinkantis šaldymo agentas, naudojantis kur kas mažiau energijos.

Šeimos, kurioms rūpi namų gerovė, vaikų ir jų pačių sveikata, būtinai turėtų atkreipti dėmesį į šį kondicionierių. „Samsung“ „Winf-Free“ kondicionierius – ateities kondicionierius.

Plačiau apie juos galite sužinoti paspaudę nuorodą.