Kondicionierius kaip interjero detalė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nereikėtų užmiršti detalių

Tobulėjant technologijoms, galima išvysti vis išradingesnių architektūrinių sprendimų, o pasiūla tampa vis didesnė. Dėliojant ir kuriant interjerą, kartais galime pamiršti visiškas smulkmenas, kurios sukurtam interjero dizainui gali ir netikti. Viena iš tokių smulkmenų oro kondicionierius. Galbūt apie jo poreikį nepagalvojote, bet tikrai pagalvosite kai saulė kaitins virš 30 laipsnių ir daugiau. Tik bėda ta, kad reikės sukti galvą kur tą kondicionierių įtaisyti, nes jis gali visiškai netikti interjerui.

„Samsung“ šedevras

„Samsung“ įmonė visuomet išsiskirdavo savo inovacijomis ir drąsiais sprendimais, todėl nieko nuostabaus, kad ir oro vėdinimo srityje yra pasiūla, o norintys padailinti savo interjerą, taip pat turi tam galimybę. „Samsung“ pristato aušinimo kasetę „360“ kuri išsiskiria savo elegantišku ir moderniu apskritu dizainu. Ši apvali kasetė gali būti naudinga ne tik dėl savo vėsinimo savybių, bet ir dėl to, jog tai gali būti puošni interjero detalė. Šios kasetės yra dviejų spalvų – juoda ir balta.

 

Apvalios aušinimo kasetės išskirtinumai

Apvali kasetė arba paprastai tariant kondicionierius „Samsung 360“ išsiskiria tuo, jog neturi jokios mentelės, dėl ko į patalpą išpučiama 25% daugiau oro. Aušintuvas turi tris ventiliatorius, kurie orą paskirsto visiškai tolygiai, o patalpa vėdinama visiškai vienodai, nuliniu kampu. Ką tai reiškia? Paprasčiausiai vėsus oras keliaus palubėmis ir pasiskirstys tolygiai po visą patalpą, o patalpoje esantys žmonės nejus jokio tiesioginio oro pūtimo.

 

Dėl šios priežasties žmonės nejus jokio diskomforto. Įmonė „Samsung“ pabrėžia, kad kuriant tokius įrenginius, stengiamasi sukurti tobulą mikroklimatą, kad žmonės būdami patalpoje jaustųsi kuo geriau ir nejaustų jokių šalutinių poveikių. Šios aušinimo kasetės skirtos labiau didelėms, erdvioms patalpoms, kaip pavyzdžiui restoranai, mažesnės koncertų ar teatro salės. Žinoma jei gyvenate erdviame name, ir turite nemažą svetainę ar kitą patalpą, tai bus taip pat tinkamas variantas.

Ruošk roges vasarą, o ratus žiemą

Įmonės „Gedarta“ specialistai pataria, kad nereikėtų laukti didelių karščių ir tik tuomet galvoti apie kondicionieriaus svarbą. Svarbu iš anksto pasiruošti, nes atėjus šiltiems orams paklausa stipriai išauga, o populiariausi kondicionieriai tiesiog išgraibstomi. Todėl populiariausių įrenginių gali tekti luktelti, o ir kaina gali išaugti.

 

Esant poreikiui, „Gedarta“ specialistai visuomet pakonsultuos ir suteiks visapusišką pagalbą, o nusipirkus kondicionierių, kvalifikuoti specialistai be problemų sumontuos viską per vieną dieną.