Saugus kaminas: nėra namų be dūmų? Išleiskite juos pro kaminą!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Rodos, kamino paskirtis labai paprasta – tai kanalas, per kurį lauk pašalinami susidarę dūmai. Bet tobulėjant šaldymo sistemoms tobulėjo ir kaminai, kurie tapo saugesni, atsparesni ir ilgaamžiškesni. Tam pavyzdys – keraminiai kaminai KONEKT.

KONEKT saugi kamino sistema

Surenkami KONEKT kaminai – tai trijų sluoksnių universali ir saugi kamino sistema, skirta tiek skysto, tiek ir kieto kuro krosniams bei katilams. Modulinių KONEKT kaminų išoriniai blokeliai pagaminti iš lengvo, tačiau atsparaus gniuždymui keramzitbetonio, o aukštos klasės keraminiai įdėklai – iš atsparaus suodžių degimui šamoto. Šių keraminių įdėklų vidinis paviršius ypač lygus, atsparūs agresyvių medžiagų (rūgščių) kondensato sukeliamai korozijai, drėgmės ir aukštos temperatūros poveikiui, ir kas labai svarbu, atsparūs tiesioginės ugnies poveikiui – suodžių gaisrui.

 

 

Ypatingas KONEKT kamino privalumas lyginant jį su įprastu mūriniu kaminu – mineralinė vata KONROC, kuri izoliuoja keraminį įdėklą bloko viduje. Vata atlieka keletą labai svarbių funkcijų:

• stabilizuoja (įtvirtina) keraminį įdėklą
• apsaugo kaminą nuo staigių temperatūros pokyčių poveikio
• sumažina išmetamųjų dujų kondensacijos efektą,
• užsidegus sodžiams, sudaro ugniai atsparų barjerą – izoliuoja kamino išorę nuo ugnies.
• puikiai slopina iš katilo sklindančius garsus.

Mūriniuose kaminuose įprastai po sodžių uždegimo, geriausiu atveju reikia keisti metalinį įdėklą, blogiausių – keisti visą kaminą. Ko nepasakysi apie KONEKT – kur naudojama atspari aukštos kokybės keramika.

 

 

Būtina nepamiršti, kad kaminas – tai namo širdis, todėl kaminas turi būti saugus, atsparus suodžių gaisrui ir veikti taip, kad keltų kuo mažiau rūpesčių Jums ir užtikrintų namo saugumą. Praktika rodo, kad Lietuvoje kaminams teikiama per mažai dėmesio ir priežiūros. Turi būti naudojamas kokybiškas kuras, o kaminas valomas bent du kartus per metus. KONEKT – saugus kaminas saugiam namui.

Montavimas be rūpesčių

Į kiekvieną KONEKT kamino komplektą įeina visi būtini elementai, reikalingi greitam ir tiksliam
kamino montavimui ir saugiam eksploatavimui. Jums lieka tik pajungti katilą ar židinį.

 

Moderni klasika – KONEKT kamino sistema

Pažangiausių technologijų dėka, KONEKT kaminai greitai sudaro gerą trauką tiek aukštoje, tiek žemoje temperatūroje.

KONEKT – lengva montuoti

KONEKT kaminų sistemos pilnai sukomplektuotos – Jums liks tik greitai ir nesudėtingai sumontuoti, o pagal įdėta montavimo instrukcija, nesudėtingai atliksite net patys. Beje, ją montuoti galima ne tik pastato viduje, bet ir išorėje, pavyzdžiui, prie pastato lauko sienos.

Aukšta kokybė – saugūs namai

Kamino kokybė neatsiejama nuo saugumo reikalavimų, todėl visi KONEKT kaminai sertifikuoti kaip vientisa kamino sistema ir jiems suteikiama 30 metų garantija.

KONEKT ventiliaciniai blokai

Gerai izoliuotame name be vėdinimo arba su nepakankamu vėdinimu nuolat būnantys žmonės dažnai skundžiasi neaiškios kilmės negalavimais: galvos skausmais, alerginiais susirgimais, nemiga, nedarbinga nuotaika.

 

Paprasčiausias vėdinimo būdas – įrengiant natūralios ventiliacijos kanalus, kai oras šalinamas vertikaliais traukos kanalais natūralios traukos principu.
• greitai ir lengvai montuojami;
• užima mažiau vietos
• užtikrina veiksmingą oro apykaitą ir garso izoliacija

 

UAB „BALTPARMA“
Rodūnios kelias 11
LT-02189 Vilnius
Tel.: +370 655 59 775
+370 670 40 156
info@baltparma.lt
www.baltparma.lt

FILIALAS KLAIPĖDOJE
Liepų g. 81
LT-92195 Klaipėda
Tel. +370 655 53 001
klaipeda@baltparma.lt
www.saugus-kaminas.lt