Kaip ekonomiškai ir kokybiškai įsirengti miegamąjį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Grindų laminatas

Nors miegamasis nėra reprezentacinis namų kambarys, jame praleidžiame maždaug trečdalį savo dienos. Šioje patalpoje tikimės atsipalaiduoti ir gerai pailsėti, todėl jos įrengimui reikia paskirti nemažai dėmesio. Jei norisi, kad miegamasis būtų įrengtas ne tik kokybiškai, bet ir ekonomiškai, turėtumėte vadovautis žemiau pateiktais patarimais.

Ieškokite kokybiškų, tačiau nebrangių apdailos medžiagų

Ne paslaptis, jog daugiausiai tenka išleisti pagrindinėms apdailos medžiagoms, tad jeigu miegamąjį atnaujinate ar įsirenginėjate iš pagrindų, šioje vietoje galite nemažai sutaupyti. Daugiausiai išlaidų visuomet reikalauja prabangesni sprendimai, tačiau tikrai įmanoma surasti gerą kainos ir kokybės santykį. Pavyzdžiui, itin palankiai vertinamos laminuotos grindys, kurios yra tvirtos, lengvai prižiūrimos ir nebrangios – jos puikiai tiks Jūsų miegamajam. El. parduotuvėje Pigu.lt laminatas nustebins plačiu pasirinkimu: čia tikrai surasite tinkamas apdailos medžiagas.

Daug dėmesio skirkite baldų pasirinkimui

Patogiai apstatytas miegamasis bus kur kas jaukesnis ir funkcionalesnis, tad šiam aspektui reikėtų paskirti pakankamai dėmesio. Lova bus pats svarbiausias pirkinys, tačiau taip pat reikės pagalvoti ir apie spintą, naktinį staliuką ir kitus panašius baldus.

Jų kiekis ir tipai priklauso nuo to, kokio dydžio yra miegamasis. Tais atvejais, kai vietą reikia taupyti, puikiai tinka spintos stumdomomis durimis ir lovos su patalynės dėže, suteikiančios papildomos erdvės daiktų sandėliavimui. Tačiau jeigu galite sau leisti daugiau, verta pagalvoti ir apie jaukų fotelį ar makiažo staliuką. Svarbiausia, kad miegamasis neatrodytų perpildytas ir Jūs turėtumėte pakankamai vietos patogiam praėjimui.

Netaupykite patalams

Tikrai nebūtina pirkti įmantriausių užuolaidų, kilimėlių ar kitų panašių atributų, tačiau nesuklysite, jeigu investuosite į aukštos kokybės patalus. Būtent jų dėka galėsite geriau atsipalaiduoti ir pailsėti. Tiek čiužinį, tiek pagalvę reikėtų rinktis atsižvelgiant į kamuojančias problemas, miego pozicijas ir kitus panašius aspektus. Verta pagalvoti ir apie kokybiškus patalynės užvalkalus: jie nuolat liesis prie Jūsų odos, tad norėtųsi, kad medžiagos dovanų tik pačius maloniausius potyrius. Žinoma, nėra būtina rinktis pačių prašmatniausių sprendimų, tačiau tikrai nesigailėsite investavę į aukštesnę kokybę.

Išmintingai rinkitės aksesuarus

Kaip ir užsiminėme prieš tai, renkantis aksesuarus, galima šiek tiek pataupyti, tačiau jeigu norisi sukurti jaukią miegamojo atmosferą, nereikėtų jų visiškai atsisakyti. Ant grindų galite patiesti minkštą kilimėlį, ant lovos padėti dekoratyvinių pagalvėlių, o fotelį papuošti dailiu pledu. Daugelis tokių aksesuarų atliks ir praktinę funkcinę, tad veltui nešvaistysite kambario erdvės. Tiesa, šiuo atveju svarbu nepersistengti ir išsaugoti vienodą stilistiką.

Apgalvokite spalvų paletę

Tinkamas spalvų pasirinkimas Jums nekainuos papildomų lėšų, tačiau bendra atmosfera miegamajame bus kur kas jaukesnė. Šioje patalpoje dažniausiai patariama naudoti švelnius, vėsesnius atspalvius, pavyzdžiui, šviesiai mėlyną, pilką ar žalsvą. Taip pat tinka natūralūs rudi ar levandų atspalviai. O jeigu miegamajame norisi ryškumo, keletą įdomesnių spalvų galite įtraukti naudodami aukščiau aptartus aksesuarus – keisdami juos, nuolat galėsite eksperimentuoti su miegamojo išvaizda.

Sluoksniuokite apšvietimą

Galiausiai beliks pagalvoti apie apšvietimą. Miegamajame patariama neapsiriboti pagrindiniu šviestuvu – nesuklysite, jeigu pasirūpinsite lemputėmis prie lovos ir šviestuvu virš veidrodžio. Verta pagalvoti apie reguliuojamo ryškumo apšvietimą: tuomet vakarais galėsite atsipalaiduoti prie blankesnės šviesos, o dieną pradėsite ryškumą padidindami. Nepamirškite, kad šviestuvai prisideda prie interjero plėtojimo – rinkitės tokius, kurie vienaip ar kitaip įsilieja į Jūsų puoselėjamą aplinką.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, jaukią miegamojo atmosferą turėtumėte išplėtoti be didelių investicijų. Svarbiausia investuoti į kokybiškus patalus, o kitose vietose galima šiek tiek pataupyti.