Telefonų priedai, kurie praturtins Jūsų laisvalaikį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Garsiakalbiai. Klausytis muzikos tiesiai iš telefono jau seniai nebemadinga – dabar šią funkciją pakeitė Bluetooth ryšiu veikiantys garsiakalbiai ir garso kolonėlės. Naudojantis jais, mėgstamais įrašais galima mėgautis kur kas garsiau ir kokybiškiau, todėl šie prietaisai tapo nepamainomais melomanų kasdienybės palydovais. Tokie telefonų priedai yra kompaktiško dydžio, todėl juos galėsite pasiimti su savimi nepriklausomai nuo to, kur nuspręsite praleisti laisvalaikį.

Nuotolinio valdymo pulteliai.Tie, kurie nuolat stengiasi įamžinti savo laisvalaikio akimirkas, galėtų patvirtinti, jog padaryti tobulą asmenukę – pakankamai sudėtinga ir įgūdžių reikalaujanti užduotis. Visgi, jei į pagalbą pasitelksite nuotolinį valdymo pultelį, nusifotografuosite kur kas paprasčiau: prijungus šį prietaisą prie telefono Bluetooth ryšiu, užteks spustelti vieną mygtuką ir nuotrauka iš karto bus padaryta. Vargu, ar dar įmanoma sugalvoti ką nors patogiau!

Virtualios realybės akiniai.Ši pramoga daugiau ar mažiau pažįstama kiekvienam, tačiau ne visi žino, jog virtualią realybę galima išbandyti naudojantis savo išmaniuoju telefonu. Kai kurie VR akiniai yra pritaikyti būtent telefonams – Jums tereikia išsirinkti gaminį, kuris atitinka Jūsų mobiliojo ekrano dydį ir, įsijungę atitinkamas programėles, galėsite patirti kvapą gniaužiančius nuotykius. Tokių VR akinių kaina nėra didelė, todėl kiekvienas dabar gali išbandyti tokią pramogą.

Papildytos realybės šautuvai. Tiems, kuriems jau šiek tiek pabodo linksmybės su virtualia realybe, turėtų patikti galimybė į tokias pramogas pažiūrėti kitu kampu – ypač tuomet, jei telefone mėgstate žaisti žaidimus su ginklais. Dabar šautuvą galima realiai paimti į ranką ir sėkmingai įveikti bet kokius priešus žaidimo aplinkoje. Telefonas patogiai įstatomas virš šautuvo ir daugiau nereikia jokių papildomų priedų! Tiek šie, tiek kiti telefonų priedai gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Žaidimų pultai.Taip, dabar ne tik kompiuterinė technika, bet ir išmanieji telefonai gali būti valdomi šiais patogiais prietaisais. Pamirškite nepatogius žaidimus: naudodami šį pultą, galėsite kur kas paprasčiau atlikti įvairias užduotis ir įveikti savo varžovus. Tikėtina, jog dėl to ženkliai pagerės ir žaidimo rezultatai!

 

Belaidės ausinės.Ne visi telefonų priedai yra orientuoti į žaidimus – jei daug laiko skiriate sportui ar kitiems aktyviems užsiėmimams, taip pat turėsite iš ko pasirinkti. Tokios ausinės leis pamiršti apie nuolat susipainiojančius ir judėjimą varžančius laidus, o jei pasirinksite modelius su integruotu mikrofonu, esant poreikiui jas galėsite panaudoti ir kaip laisvų rankų įrangą.

Dronai.Tai dar vienas sparčiai populiarėjantis įrenginys, kurį galima valdyti išmaniojo telefono pagalba. Pradedantieji teigia, jog pasirinkus tokį modelį, paprasčiau perprasti visas drono subtilybes, tačiau ar toks valdymas visuomet patogesnis – diskutuotinas klausimas.

Tai dar ne visos pramogos, kurios yra prieinamos pasitelkus papildomus telefonų priedus, todėl priklausomai nuo savo pomėgių, tikrai atrasite, ką išbandyti. Nebijokite naujovių – jos paverčia mūsų gyvenimą įdomesniu!