SAMSUNG prekės ženklas: šiuolaikinių technologijų laidininkas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Samsung

SAMSUNG yra legendinis prekės ženklas, kuris XX a. trečiajame dešimtmetyje padarė šuolį į priekį aukštųjų technologijų srityje. Tuo metu didžioji pasaulio gyventojų dalis suprato, kad fantastinėse knygose aprašytos technologijos netrukus bus prieinamos kiekvienam vidutiniam piliečiui visose planetos šalyse. Taip ir nutiko.

Šiandien „SAMSUNG” yra neabejotina aukštųjų technologijų komponentų ir įrangos gamybos lyderė. Ypatingą vietą bendrovės plėtroje užima išmanieji telefonai – bene populiariausi įrenginiai tarp žmonių, kurie žengia koja kojon su laiku ir naudojasi naujausiomis ryšio ir komunikacijos priemonėmis.

SAMSUNG: šiuolaikinių technologijų kūrėjas

Bendrovės pavadinimas SAMSUNG verčiamas kaip „Trys žvaigždės”, ir tai nėra įprastas kelionėms tinkamas įrenginys, o trys Pietų Korėjos banginiai, kuriems jis priklauso. Trys broliai yra šios milžinės įkūrėjai. Ir, priešingai istorinėms valstybės tradicijoms, prie vairo stovi jauniausias. Bendrovė ne tik veikia nepaisydama Pietų Korėjoje galiojančių verslo paveldėjimo taisyklių, bet ir kuria savo politiką, nesilaikydama šablonų ir nukrypdama nuo standartų. Kūrybiškas požiūris į aukštųjų technologijų prietaisų kūrimą pasireiškia visuose elementuose – nuo dizaino iki sąsajos.

Išmaniųjų telefonų kūrėjai atlieka išsamią rinkos analizę, atsižvelgia į masių pageidavimus ir, prieš pristatydami naują įtaisą, šiek tiek vėluodami nuo konkurentų, į savo prietaisus įdiegia naują programinę įrangą. Tačiau tai daroma tikslingai – toks požiūris į darbą leidžia pašalinti programinės įrangos klaidas ir trūkumus. Todėl daugelis ekspertų pripažįsta, kad SAMSUNG išmanieji telefonai yra geriausi visoje planetoje, atitinkantys visus šiuolaikinio, sudėtingo vartotojo reikalavimus.

Štai keletas faktų, kurie pašalins bet kokias abejones dėl absoliutaus „SAMSUNG” lyderiavimo išmaniųjų telefonų gamybos srityje:

90 proc. žmonių, kurie naudojasi ryšio prietaisu, yra aktyvūs socialinių tinklų naudotojai. SAMSUNG ekspertai atliko užduotį, kuri leidžia naudoti daugialypės terpės turinį tiek neprisijungus, tiek socialiniuose tinkluose, nekeičiant dialogo langų. Iki šiol tokios programinės įrangos nėra.

Samsung telefonai „prisukami”, kad vaizdo įrašus ir nuotraukas būtų galima peržiūrėti nuotoliniu būdu, neprisijungus prie kitų įrenginių ar laikmenų. Kitų bendrovių modeliai, jei jie turi tokią paslaugą, tačiau ji teikiama kaip papildoma paslauga ir dažniausiai už „apvalų rublį”.

Pietų Korėjos milžinės išmaniuosiuose telefonuose esanti pokalbių funkcija neatitraukia dėmesio nuo vaizdo failų žiūrėjimo – ji leidžia galutiniam naudotojui per laiko vienetą gauti didesnį informacijos srautą. Daugelis jau pradėjo šią funkciją tyliai vadinti „Cezariu internete”.

Intuityviai reguliuoja garso stiprumą. Kai su pašnekovu kalbate maksimaliu garsu, tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną prie ausies ir garsas bus sumažintas iki patogaus lygio. Jokio atitikmens nėra.

Žaisdami žaidimus ar naudodamiesi įvairiomis programėlėmis, naudodami standartinę funkciją galite klausytis draugų telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose grojamos muzikos, nereikės atlikti ilgų nustatymų – tai paprasta: įjunkite arba išjunkite šią funkciją. Viskas intuityvu.

Išmanusis galios valdymas. Naujoji „Smart Stay” programinė įranga seka naudotojo žvilgsnį. Taip, dabar išmanųjį telefoną galima įjungti vien naudotojo žvilgsniu. Jei kamera neužfiksuoja asmens vaizdo ekrane, ji pereina į budėjimo režimą ir taupo akumuliatoriaus energiją. Unikali naujovė.