Pirkimas iš pigių internetinių svetainių, už ar prieš?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pirkimas internete turi ir savų pliusų ir minusų. Pirkti internete galima viską, nuo grožio prekių iki buitinės technikos ar drabužių. Tačiau pastebima, kad vis labiau populiarėja tendencija apsipirkti internetinėse parduotuvėse iš trečiųjų šalių, o uždedami prekių muitai žmonių visai negąsdina.

Pigių internetinių parduotuvių privalumai

Įvairiose internetinėse parduotuvėse tokiose kaip „Aliexpress“, „Alibaba“ ar kitose parduotuvėse prekių asortimentas yra milžiniškas. Tokia didelė prekių gausa gali sužavėti ne vieną, nes vienoje vietoje jie turi viską, nuo makiažo šepetėlių, rūbų, iki namų interjero detalių. Žmonėms patinka, kai jie viską gali rasti vienoje vietoje, tai yra patogu, o apsipirkti galima paspaudus kelis mygtukus. Žmonės renkasi šias internetines parduotuves ir dėl kainų, kurios ten gali siekti nuo 0,30 Eur iki žymiai didesnių sumų, tačiau ten galima rasti daiktų, kurie tikrai yra žymiai pigesni nei Lietuvos rinkoje, arba tokių, kurių apskritai būtų sunku įsigyti.

Pigių internetinių parduotuvių minusai

Siuntų gavimo laikas yra vienas iš didžiausių trūkumų apsiperkant trečiųjų šalių internetinėse parduotuvėse. Siuntos gali keliauti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių ar net pusės metų. Dažnai pasitaiko ir atvejų, kai siunta išvis nepasiekia gavėjo, nes buvo supainiotas adresas ar siunta buvo prarasta.

Apsiperkant tokiose parduotuvėse reikėtų labai atidžiai skaityti kitų pirkėjų rekomendacijas, dažnai jos padeda pasirenkant prekę. Kitas trūkumas yra prekių kokybė. Dažnai gavus siuntą ji gali nuvilti, ypač perkant drabužius, tad reikia būti labai atsargiems, kad nesijaustumėt apgauti. Prekių kokybė svarbi ir perkant namų interjero daiktus ar baldus, galbūt tokios prekės ir kainuos pigiau, tačiau Jų kokybė ir ilgas laukimas gali stipriai Jus nuvilti.

Tad geriau rinkites saugias ir patikimas internetines parduotuves kuriose ar svetainės baldai ar vonios reikmenų komplektas atitiks savo aukščiausią kokybę ir tarnaus ilgesnį laiką.