Namų įrangos tendencijos 2019-iesiems

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Lengvai pritaikomas dizainas. Nors rinkdamiesi naują įrangą, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jos parametrus, ne mažiau svarbus yra ir stilius ─ ypač tuomet, jei naujieji prietaisai stovi dažnai matomoje vietoje. Ateinančiais metais vyraus neutralūs, lengvai į aplinką įsiliejantys sprendimai, kurie leis nesukti sau galvos, kaip sukurti harmoningą ir darnią aplinką. Niekuomet nepasenstanti pilka, švelnūs ir šilti atspalviai ─ pasirinkę tokį įrenginių stilių, nuo šiuolaikinių tendencijų tikrai neatsiliksite.

Pirmenybė sveikesniems, energiją taupantiems įrenginiams. Mažesnio, kokybiškesnio vartojimo idėjos vis labiau skverbiasi į mūsų aplinką, todėl tikėtina, kad mūsų namuose vis dažniau atsidurs sveikesnį maistą leidžiantys gaminti prietaisai ir mažiau energijos sunaudojantys įrenginiai. Manoma, kad ženkliai padidės indukcinių kaitlenčių pardavimai, kadangi šie įrenginiai leidžia gaminti efektyviau ir tiksliau kontroliuoti visus procesus. Spauskite čia, jei norite atidžiau išnagrinėti jų galimybes.

Didelis dėmesys funkcionalumui. Įrenginių funkcionalumas pabrėžiamas ne vienerius metus, todėl nieko stebėtino, jog ir šiais metais sulauksime daugiau galimybių turinčių prietaisų populiarumo. Kokteilinės, daugiafunkciniai puodai, virtuviniai kombainai ─ tai tik keletas tokių gaminių, tačiau tikėtina, kad metų eigoje išvysime ir daugiau naujų sprendimų. Jie ne tik leis koja kojon žengti su šiuolaikinėmis madomis, bet ir padės kur kas sparčiau pagaminti gardžius patiekalus. Būtų keista, jei tokia galimybe nepasinaudotumėte!

 

Kuo mažiau priežiūros. Metai keičiasi, tačiau mūsų gyvenimo tempas nei kiek negreitėja, todėl labiausiai vertiname tuos įrenginius, kurie leidžia sutaupyti bent šiek tiek brangaus laiko ir išvengti tam tikrų darbų. Ne paslaptis, jog labiausiai nesinori ko nors šveisti ir valyti, todėl vis dažniau susimąstome apie robotus dulkių siurblius, „NoFrost“ šaldytuvus ar kitus panašius prietaisus ─ jiems šiais metais dega žalia šviesa!

Atskirai vertėtų paminėti ir orkaites su savaiminio išsivalymo funkcija, kurios neretai pamirštamos, tačiau ypač vertingos taupantiems brangų laiką ─ jas apžiūrėti ir įsigyti galite pigu.lt: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/orkaites.

Vis daugiau išmaniųjų technologijų. Norime to ar ne, šie sprendimai vis dažniau paliečia mūsų aplinką: jei anksčiau patys įspūdingiausi atrodė nešiojamieji kompiuteriai, dabar šios technologijos jau nieko nebestebina. Daugelį prietaisų galime valdyti tiesiog telefonu, SMART TV suteikia galimybę ne tik stebėti mėgstamas televizijos programas, bet ir išbandyti internetines pramogas… Visa tai yra ateitis, kuri vienaip ar kitaip palies ir mūsų namus, suteikdama galimybę praturinti ir palengvinti nusistovėjusią kasdienybę!

Ergonomiški sprendimai. Ne mažiau nei visos išvardintos prietaisų savybės, svarbus ir jų dydis ─ būtent nuo jo priklauso, kaip patogiai mes jausimės savo namuose. Džiugi naujiena ta, jog ateinančiais metais dar daugiau dėmesio bus skiriama kompaktiškam dizainui ir lengvesnei įrenginių integracijai, todėl kur kas paprasčiau galėsime sukurti jaukią ir neperkrautą aplinką.

Funkcionaliau, išmaniau ir patogiau ─ taip trumpiausiai būtų galima apibūdinti įrenginių tendencijas, kurias išvysime 2019 metais. Kurias iš jų pirmiausiai pritaikysite savo namuose?