Žvilgsnis į kitokį dulkių siurbimą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Amerikiečiams išradus centrinius dulkių siurblius, iš esmės pasikeitė ne tik požiūris į dulkių siurbimą, bet ir atsirado galimybė sumažinti blogos savijautos ar alerginių susirgimų priežastis.

 

Kodėl centrinė dulkių siurbimo sistema?

Centrinė dulkių siurbimo sistema naudinga ne tik taupantiems laiką ar mėgstantiems komfortą, bet ir įvairių alergijų kamuojamiems žmonėms. Manote, kad lygiai taip pat valo ir įprastiniai dulkių siurbliai?

 

Tikrai ne. Net ir moderniausi, prikimšti naujausių technologijų buitiniai dulkių siurbliai turi vieną esminį trūkumą: siurbti naudotas
oras išpučiamas toje pačioje patalpoje, kurioje valoma. Aišku, kiekvienas siurblių gamintojas stengiasi maksimaliai užmaskuoti siurbti naudoto oro išmetimo angas, tačiau užtenka saulėtą dieną pažvelgti į valomą patalpą ir viskas tampa akivaizdu.Vadinasi, tik pradėjus siurbti, mažiausios dulkių dalelės yra pakeliamos nuo paviršių, jos jau nebesusiurbiamos ir ilgai sklando ore, erzindamos Jus.

 

Tylu, nematoma ir sveika. Siurbiant centrine dulkių sistema 100 % susiurbiami ne tik dulkės, pūkai, bet ir įvairūs mikroorganizmai, kurie surenkami dulkių siurblio talpykloje, o siurbti naudotas oras pašalinamas už valomos patalpų ribos. „Beam“ centrinė dulkių siurbimo sistema pašalina vieną iš svarbiausių blogos savijautos priežasčių ir pagerina jūsų savijautą.

 

Visą centrinę dulkių valymo sistemą sudaro centrinis dulkių siurblys, išvedžioti vamzdynai ir patogi žarna su patogiais antgaliais. Centrinis dulkių siurblys paprastai montuojamas pagalbinėje namo, įstaigos ar buto patalpoje, garaže ir netgi spintoje. Tinkamoje vietoje sumontuotas dulkių siurblys negirdimas valomose patalpose, siurbiant galima klausytis muzikos ir netrukdyti miegančiųjų.

„Beam“ sistema patogi ir praktiška naudoti, tyliai veikia ir nereikalauja didelės priežiūros. Svaru žinoti, kad, įsirengus centrinį dulkių siurblį, Jūsų nebevargins nemalonus kvapas, sklisdavęs nuo anksčiau naudoto kilnojamojo dulkių siurblio, valyti taps paprasta!

 

Kas tai yra centrinė dulkių siurbimo sistema „Beam“?

„Beam“ centrinė dulkių siurbimo sistema buvo sukurta ne tik tradiciniam kasdieniam siurbimui, nesukeliant oro sūkuriavimo. Naudojant įvairius priedus galima gerokai palengvinti valymo darbus. Išsitraukianti („Wally Flex“) arba išsitempianti („Vroom“) žarna yra sumontuota prieškambaryje arba virtuvėje, elektrinis šiukšlių semtuvėlis virtuvės baldų cokolyje – tai tik maža dalis kasdien naudojamų priedų.

 

 

Jūsų patogumui – tarpiniai bakeliai likusiems pelenams židinyje, statybinėms šiukšlėms ar išsiliejusiam vandeniui susiurbti.

„Beam“ siurbliuose montuojami savaiminio valymosi „Gore-Tex“ audinio filtrai labai prailgina siurblio naudojimo laiką –suteikiama iki 10 m garantija! Naujos kartos „Beam-Aliance“ siurbliai yra 30 % efektyvesniais varikliais, ateities dizaino, išskirtinai tylūs, funkcionalūs, nereikalaujantys papildomų investicijų ir puikiai tinkami pasyvaus namo koncepcijai.

 

 

Centrinis dulkių siurblys „Beam“ keičia patalpų priežiūros įpročius. Laiką, anksčiau sugaištą tvarkantis, jau galima skirti šeimai ar laisvalaikiui, o namai tampa švaresni ir jaukesni. Centrinės dulkių siurbimo sistemos – visiems poreikiams Lietuvoje bene geriausiai žinomos centrinės dulkių siurbimo sistemos „Beam“ skirtos namams, butams; „Disan“ – visuomeninės paskirties pastatams, viešbučiams; „Nilfisk CFM“ – pramonės įmonių poreikiams. Visos sistemos Jūsų patogumui yra sausojo siurbimo. Jų veikimo principas beveik identiškas, skiriasi tik įranga. Namui, kurio plotas 150–200 m², pakanka dviejų trijų siurbimo žarnos prijungimo lizdų ir „Beam“ siurblio.

 

5000 m² viešbučiui ar administraciniam pastatui reikia 100 lizdų ir įrenginio, kuriuo vienu metu galėtų dirbti 4–6 valytojai. Pramonės įmonėms ar logistikos centrams siūlome įrenginius, galinčius siurbti labai didelius probleminių dulkių kiekius, arba įrenginius, skirtus dirbti potencialiai sprogiose aplinkose.

 

Bet kuri centrinė dulkių siurbimo sistema teikia didelę naudą vartotojui, mažindama patalpų ar įrangos priežiūros sąnaudas, o pastatams sukuria papildomą pridėtinę vertę, didesnį konkurencingumą ir patrauklumą klientui. lizdas

 

 

Kaip pagerint i namų oro kokybę?

Naudodami „Beam“ centrinę dulkių siurbimo sistemą sumažinsite alerginius susirgimus, net iki 61 %.

Kambarius siurbkite mažiausiai du kartus per savaitę.;

Vėdinkite patalpas.;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.