Tyliausias ir švariausias valymo būdas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
BEAM centrinė dulkių valymo ssitema

Centrinė dulkių siurbimo sistema „Beam“ yra universali, nematoma, tyliai veikia ir po siurbimo nepalieka nemalonaus kvapo.

Naudotis šia unikalia sistema labai paprasta.

Kodėl verta turėti „Beam“

  • Sveika. Sistema palengvina gyvenimą net iki 61 proc. alergiškų žmonių, nes susiurbtas oras pašalinamas ne patalpose. Ar žinote, kuo skiriasi paprastas dulkių siurblys ir centrinė dulkių siurbimo sistema? Esminis skirtumas – oro šalinimas ir patogumas. Įjungtas tradicinis dulkių siurblys į orą pakelia visas aplink esančias dulkes ir paskleidžia jas patalpose. Šios dulkės dar kelias valandas sklando ore, kuriuo kvėpuojame. Be to, joks filtras iki galo nesulaiko mikrobų ir mikroorganizmų sporų, bakterijų, ir jie toliau dauginasi. Didelį dulkių siurblį nepatogu tampyti, be to, jis kelia nemažai triukšmo.
  • Švaru. Dulkės surenkamos į konteinerį, kuris yra izoliuotas nuo valomų patalpų, o nematomos akiai dulkės po filtravimo išmetamos į lauką. Tad kuo dažniau valote centriniu dulkių siurbliu, tuo patalpose oras švaresnis.
  • Ekonomiška. Siurbimo sistemos filtras gaminamas iš audinio „Gore Tex“. Šis audinys atsparus ir dulkėms, ir vandeniui. Filtras apsivalo savaime, tad nereikia pirkti jokių papildomų šiukšlių maišų.
  • Patogu. Sumontavę sistemą, pamiršite tradicinį siurbimą. Sistema automatiškai įsijungs įkišus žarną į lizdą. Jos šiukšlių talpykla yra su skaidria, antibakterine danga, tad talpykloje nesidaugina bakterijos, be to, galima matyti, kada ji užsipildo.
  • Paprasta. Šioje siurbimo sistemoje yra daug įvairių papildomų priedų, jie dar labiau supaprastina darbą.
  • Taupu. Naudojantis šia sistema, sutaupoma 30 proc. elektros energijos.
  • Patikima. Sistemos variklis aušinamas aplinkos oru. Tokia pačia galia ši sistema veikia daugiau nei 20 metų.
  • Tylu. Siurbimo sistema montuojama toliau nuo miegamųjų patalpų.
  • Įvertinta. „Beam“ buvo tarp tų pažangių įmonių, kurios prieš 60 metų padarė perversmą dulkių siurblių rinkoje ir vartotojus stebina iki šiol. Tie, kas įsirengė centrinę dulkių siurbimo sistemą „Beam“, sako neįsivaizduojantys savo namų be šios sistemos.

Sumažina alergijos simptomus

Daugelis alergologų savo pacientams rekomenduoja centrines dulkių siurbimo sistemas – tai geriausias būdas išvalyti orą patalpose

Oras iš siurbimo sistemos pašalinamas į lauką

Paprastas siurblys išpučia susiurbtą orą per įvairius mažus plyšelius, todėl visos dulkelės, žiedadulkės ir kitokie alergenai pakyla į viršų.

Centrinė dulkių siurbimo sistema visus alergenus iš gyvenamųjų patalpų pašalina 100 proc.