Svarbiausi indukcinių kaitlenčių privalumai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kaip veikia indukcinės kaitlentės?

Toks modernus šildymo būdas remiasi elektromagnetinėmis reakcijomis, kurios atsiranda tarp kaitvietės ir tam pritaikyto indo. Jutikliams užfiksavus šį indą, šiluma pradeda kauptis tik pačiame inde, o įrenginio paviršius išlieka šaltas. Kaip jau supratote, tam, kad veiktų ši sistema, reikalingi ir indukcinėms kaitlentėms pritaikyti puodai ar keptuvės, tačiau tai tikrai nėra problema ─ tokius indus galima įsigyti praktiškai kiekvienoje parduotuvėje.

Esminiai privalumai

Spartumas. Apskaičiuota, jog indukcinės kaitlentės maisto gamybos procesą sutrumpina maždaug 25-50 proc., todėl neabejotinai galima teigti, jog tai vienas ryškiausių šių įrenginių privalumų. Kadangi visa šiluma keliauja tiesiai į indą ir nereikia jokių papildomų „tarpininkų“, jis įkaista kur kas greičiau ─ būtent tai ir atsispindi gaminimo rezultatuose. Tad jeigu virtuvėje siekiate efektyvumo, tikrai vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą.

Energijos efektyvumas. Trumpesnis gaminimo laikotarpis automatiškai reiškia mažesnes energijos sąnaudas ir kasmėnesines sąskaitas, tačiau efektyviais šie įrenginiai laikomi ne tik dėl to. Kadangi visa šiluma skleidžiama tik į naudojamą indą, Jūs šildote tik maistą, o ne visus namus ─ taip įprastai nutinka naudojantis kitų tipų kaitlentėmis. Todėl galite mėgautis ne tik mažesnėmis sąnaudomis, bet ir sveikesne aplinka ─ tai ypač patinka tiems, kurie visais būdais stengiasi sumažinti vartotojiškumą.

 

Apsauga. Logiška, jog ten, kur nėra liepsnos, galime jaustis kur kas ramiau, tačiau šio tipo kaitlentės gali pasiūlyti ir daugiau ramybę užtikrinančių privalumų. Vos tik nuimsite indą nuo kaitvietės, jos paviršius iš karto taps vėsus ─ net ir tuomet, jei prie jo prisiliesite po kelių sekundžių, pavyks išvengti nudegimų rizikos. Tai ypatingai aktualu tais atvejais, kai turite mažų vaikų ─ mažiesiems šeimininkams visuomet norisi viską paliesti patiems, tad dėl jų saugumo nebereikės nerimauti.

Patogus ir tikslus valdymas. Nors profesionalūs virėjai vis dar neatsisako dujinių viryklių, indukcinės kaitlentės drąsiai gali su jomis varžytis. Naudojantis šiais įrenginiais, temperatūrą galima kontroliuoti itin tiksliai ir paprastai ─ net ir tuomet, jei ji pakankamai žema, šildymo procesas nesustoja.

Be to, tokios kaitlentės turi kur kas daugiau funkcijų ─ jei nuspręsite paeksperimentuoti, turėsite neribotą kūrybinę laisvę. Tiek indukcinės kaitlentės ( https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/kaitlentes/f/all/indukcines ), tiek kita virtuvės įranga internetu palankiomis sąlygomis parduodama Pigu.lt el. parduotuvėje.

Paprasta priežiūra. Prikepę riebalai, maisto likučiai dujinės viryklės tarpuose…Jei įsigysite indukcinę kaitlentę, apie tokias problemas galėsite pamiršti! Išbandžiusieji negali atsistebėti paprasta jų priežiūra: tam nereikia jokių specialių valiklių, ar tuo labiau, didelių pastangų.

Indukcinės kaitlentės iš tiesų turi pakankamai platų ir solidų privalumų sąrašą ─ dar daugiau jų pastebėsite tuomet, jei nuspręsite pastatyti šį įrenginį savo namuose. Nors dažnai minima didesnė jų kaina, tai tikrai nėra taisyklė: virtuvės įranga internetu parduodama su didelėmis nuolaidos, tad Jums tereikia paieškoti specialių pasiūlymų! Paspaudę nuorodą https://pigu.lt/lt/virtuves-technika rasite platų įvairios virtuvės technikos asortimentą.