Kokios firmos buitinę techniką rinktis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
LG OLED TV

Rinkdamiesi buitinę techniką, apgalvojame daugybę skirtingų kriterijų ir visuomet atsižvelgiame į šių prietaisų gamintojus. Šiek tiek pasidomėję atitinkamomis kompanijomis, galime daugiau sužinoti apie jų produkcijos kokybę ir pagrindinius išskirtinumus, kurie gali mums padėti apsispręsti. Šį kartą aptarsime tas kompanijas, kurios buitinės technikos rinkoje yra laikomos vienomis patikimiausių.

Samsung

Nors daugelis gerai pažįsta šios kompanijos kuriamus televizorius ir telefonus, jos kuriama buitinė technika namuose taip pat yra dažnas svečias. Tokie prietaisai visuomet pelno komplimentus dėl aukščiausios kokybės ir naujausių technologijų, tačiau taip pat norėtųsi išskirti ir elegantišką jų dizainą, kurį lengva priderinti prie namų aplinkos. Jei vertinate patikimumą ir mėgstate turėti įvairiapusišką pasirinkimą, šie gamintojai Jūsų lūkesčius viršys su kaupu.

Whirlpool

Ilgiau kaip šimtmetį rinkoje sėkmingai gyvuojanti kompanija puikiai žino, kaip reikia pateisinti pirkėjų poreikius – tai įrodo ir svarbūs apdovanojimai, ir pirkėjų pasitikėjimas. Tiesa, šiuose įrenginiuose ne visuomet atrasite pačias įmantriausias technologijas, tačiau jie tikrai bus aprūpinti pagrindinėmis funkcijomis ir, svarbiausia, nepareikalaus didelių išlaidų. Ypač palankiai vertinamos šiuo prekiniu ženklu pažymėtos orkaitės ir skalbimo mašinos, tačiau gamintojai gali pasiūlyti kur kas platesnį prekių asortimentą.

Bosch

Į šios kompanijos asortimentą daugelis atsigręžia tuomet, kai reikia įsigyti maisto gaminimui skirtus įrenginius. Visi jie kuriami taip, kad užtikrintų kuo paprastesnius procesus ir būtų draugiški aplinkai. Kadangi pasitelkiamos šiuolaikiškos funkcijos ir technologijos, tokia buitinė technika nėra viena pigiausių, tačiau jei vertinate aukščiausią kokybę ir naujas galimybes, Jūsų investicijos netruks atsipirkti. Su šia kompanija maisto gaminimą galėsite perkelti į naują lygį.

Beko

Nors ši kompanija yra pakankamai „jauna“, tai jai netrukdo konkuruoti su šimtametę patirtį sukaupusiomis kompanijomis. Kone labiausiai dėmesį atkreipia itin palanki šios buitinės technikos kaina – pasirinkus pigiau kainuojančius modelius, jokiu būdu nereikia atsisveikinti su kokybe. Be to, ilgalaikėje perspektyvoje gali pavykti sutaupyti dar daugiau, kadangi kompanija siūlo ekonomiškus, energiją taupančius prietaisus, kurie patikimai tarnauja ne vienerius metus.

LG

Ši kompanija dažnai yra įvardijama kaip viena pagrindinių Samsung gamintojų konkurenčių – jų siūloma buitinė technika pasižymi labai panašiomis savybėmis. Aukšta kokybė, puikus veikimas, dailus dizainas ir išskirtinis funkcionalumas – tai pagrindinės, tačiau ne vienintelės priežastys, kodėl ši kompanija minima tarp geriausiųjų. El. parduotuvėje Pigu.lt LG televizoriai ir buitinė technika pasižymi plačia pasirinkimo įvairove – čia šiuos prietaisus galėsite įsigyti gera kaina.

Gorenje

Tai – vieni sparčiausiai augančių gamintojų, kurie rūpinasi, kad buitinė technika būtų ne tik patikima, bet ir stilinga. Jei ieškote įdomiau atrodančių prietaisų, nesuklysite apžiūrėję šios kompanijos asortimentą. Tačiau taip pat reikėtų paminėti, kad kartu su išskirtiniu dizainu Jūs gausite ir tvarius, ilgaamžius bei kokybiškus produktus – visi šie niuansai yra gamintojų prioritetas, tad tikrai neteks ieškoti kompromisų.

Electrolux

Savo veiklą pradėjusi nuo dulkių siurblių gaminimo, dabar kompanija gali pasiūlyti kur kas įvairiapusiškesnį asortimentą. Nors šiuo prekiniu ženklu pažymėta buitinė technika nestokoja nei kokybės, nei šiuolaikiškų funkcijų, ją galima įsigyti labai patraukliomis kainomis – tai vienas ryškiausių šios kompanijos pranašumų. Iš arčiau su visa produkcija galėsite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/brands/e/electrolux.

Visais šiais prekiniais ženklais pažymėta buitinė technika tikrai Jūsų neapvils, tačiau turėkite omenyje, kad šis sąrašas tikrai nėra baigtinis. Verta pasidomėti ir kitų gamintojų vertybėmis, patirtimi ir gamybos technologijomis – tuomet lengviau suprasite, ko iš jų galima tikėtis.