Kaip žinoti, jog atėjo metas naujam dulkių siurbliui?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Naują dulkių siurblį rekomenduojame įsigyti, jei:

Sugedo senasis;

Padidėjo siurbiamas plotas;

Pasikeitė siurbimo įpročiai;

Ieškote būdų sutaupyti;

Atsirado naujų siurbimo poreikių.

Apie viską išsamiau.

Sugedo senasis siurblys arba veikia su problemomis

Dulkių siurbliai yra ne amžini. Jie yra plastikiniai, o ši medžiaga, kaip žinote, lūžta itin greitai. Taisyti jų neapsimoka, nes detalės ir taisymo paslaugos brangios. Pridėję papildomą 100 eurų galite įsigyti naują ir dar geresnį.

Vienas iš dažniausių dulkių siurblių gedimų yra siurbimo žarnos įtrūkimai. Tada siurbti tampa tikra kančia, nes lipni juosta dažnai negelbsti. Tai menka bėda, nes žarną už keliolika eurų galima pakeisti. Blogiau, jei išlūžo žarnos įstatymo mechanizmas.

Kitas gedimas – galvutės. Jos irgi parduodamos atskirai. Tiksliau ištisi galvučių rinkiniai, kurie yra daugiau ar mažiau universalūs. Jei siurblio variklis sugenda ir nebetraukia taip gerai, kaip anksčiau, taisyti tikrai nebeapsimoka. Tai labai rimtas gedimas, kurio patys nepašalinsite. Jei siurblys senesnis, nei 2 metai, garantinio aptarnavimo laikotarpis greičiausiai bus pasibaigęs, tad teks pirkti naują.

Jei siurbiant jaučiate elektros iškrovą, senojo siurblio net nebelieskite. Tai gali baigtis liūdnai, nes kažkur pažeista elektros instaliacija ir per siurblio korpusą teka elektros srovė.

Ieškote būdų sutaupyti

Turite seną siurblį, kuriam dažnai reikia keisti HEPA filtrus? Naujoviškas šlapio siurbimo siurblys padėtų sutaupyti šiukšlių susiurbimo maišelių ir filtrų sąskaita. Be to, seni siurbliai gali būti labai galingi. Pagal ES direktyvas, mėgėjiška buitinė technika turi būti iki 2 kW galingumo. Taip sunaudojama mažiau elektros energijos. Ar jūsų siurblys imlus elektrai galima įsitikinti įsigijus specialų priedą rozetei, kuris matuoja prietaisų sunaudojamą elektros kiekį. Jis kainuoja keletą eurų, tačiau taip žinosite, kokiai energijos klasei priskirti jūsų senąjį siurblį. Tikėkimės, kad ne F ar G, kai šiuolaikiniai siurbliai yra A klasės.

Padidėjo siurbiamas plotas

Nedidelis ir ne itin galingas siurblys, prieš keletą metų gautas dovanų vestuvių proga, puikiai tiko siurbti nuomojamo 2 kambarių buto grindis. Dabar, kai persikraustėte į nuosavą namą su dviem automobiliais ir dviem mažais vaikais, toks siurblys darbo turi labai daug, o jūs laiko nebeturite visiškai. Štai ir atėjo laikas įsigyti naują efektyvų siurblį, kuris būtų ne tik galingesnis, bet ir tylesnis. Atminkite, kad reikia įvertinti, ar yra antras aukštas. Kartais žmonės investuoja į pusiau profesionalius dulkių siurblius, kurie yra pakankamai dideli. Garaže siurbti dulkes ir net statybines šiukšles jie idealūs, tačiau kai reikia juos užnešti siaurais sraigtiniais laiptais į antrą aukštą, kyla rimtų problemų.

Pasikeitė siurbimo įpročiai?

Seniau siurbdavote kartą per mėnesį? Dabar atsirado vaikų, naminių gyvūnų, o ir kai kurie šeimos nariai grįžta namo labiau pavargę ir nelabai nori prisidėti prie tvarkos namuose… Natūralu, kad siurbimo įpročiai keičiasi, todėl atitinkamai reiktų į juos reaguoti.

Su amžiumi lankstytis darosi sunkiau, todėl reikia pasirūpinti, kad siurblys turėtų pakankamai ilgą žarną ir efektyviai veikiančią galvutę.

Namuose atsirado kiliminė danga? Reiktų pagalvoti ir apie plaunantį dulkių siurblį. Tai pravers, kai teks plauti kiliminę dangą ar kilimą.

Pasikeitę siurbimo įpročiai reikalauja naujo dulkių siurblio.

 

Atsirado naujų siurbimo poreikių

Kad per pastaruosius 5-10 metų yra atsiradę naujų siurbimo poreikių iliustruoja siurblių įvairovė. Dažna šeima namuose jau turi ne vieną dulkių siurblį, kaip seniau, o du ar net tris. Kam to reikia? Pasižiūrėkime:

Garažui siurbti naudojamas pusiau profesionalus dulkių siurblys su talpiu šiukšlių surinkimo maišu.

Turintys židinį ir kietojo kuro katilą taip pat turi ir pelenų siurblį.

Virtuvėje moterys mėgsta laikyti dulkių siurblį-šluotą, kuria greitai ir efektyviai išvalo išbyrėjusius maisto produktus ar nedidelius nešvarumus, susiurbia augintinių prineštus plaukus ir kitą „gėrį“.

Kad namai būtų visada švarūs, o siurblį galima būtų įjungti dar net negrįžus iš darbo namo, naudojami dulkių siurbliai-robotai, valdomi Wi-Fi ryšiu. Labai patogu.

Kai reikia rimto valymo kilimams, naudojamas plaunantis ir dulkes siurbiantis siurblys.

Kai kurie vairuotojai su savimi vežiojasi automobiliui skirtą rankinį dulkių siurblį, kuris tinka ir baldams valyti po vakarėlio.

Beje, kai kuriuose namuose įrengta centrinė siurbimo sistema, kai žarna tiesiog prijungiama prie skylių, esančių kiekviename kambaryje ir patalpoje.

Visi šie siurbimo poreikiai atsirado per pastarąjį dešimtmetį, tad natūralu, kad norite gyventi patogiai. Dulkių siurblių gamintojai varžosi, kas pagamins galingesnį, bet mažiau elektros naudojantį siurblį, kuris būtų naudingas ir patogus artimiausius 5 metus. Galima tik spėlioti, kas mūsų laukia per ateinantį dešimtmetį.