Kaip išsirinkti virtuvės techniką?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Populiariausios trys virtuvinės buitinės technikos išvaizdos rūšys: klasikinė balta, profesionaliai atrodanti nerūdijančio plieno ir juodos spalvos. Taip pat vis dažniau gamintojai pateikia išskirtinės –spalvotos apdailos techniką. Taigi, pasirinkimas didelis. Kaip atrodys buitinė technika reikia galvoti jau pačioje pradžioje, kuriant visą virtuvės interjerą bei renkantis virtuvės baldus.

Kaip išsirinkti orkaitę ir viryklę?
Orkaitės ir jų asortimentas būna įvairių formų ir dydžių, ir ne visuomet yra paprasta išsirinkti modelį labiausiai tinkantį jūsų virtuvėje. Tradicinė viryklė arba krosnis su garų surinktuvu viršuje ir orkaite apačioje – įprastas komplektas neintegruojamas į virtuvės baldus, yra visiems prieinamas, erdvę išsaugantis sprendimas dar vis pasirenkamas daugumos namų savininkų. Tačiau tai tik viena iš siūlomų galimybių maisto gaminimui. Ryški tendencija yra modulinis požiūris į bendrą virtuvės dizainą. Sieninės orkaitės atskirtos nuo viryklės leidžia sukurti kelias gaminimo stoteles vietoj vienos. Pirmasis sprendimas renkantis visuomet buvo – dujos ar elektra? Daugelis rimtų virėjų dažniau renkasi dujas, nes jos nedelsiant reaguoja, jas galima tiksliai kontroliuoti ir sumažinti veiklos sąnaudas per tam tikrą laiką. Kiti giria elektros kaitros tolygumą. Šiandien galite gauti geriausią derinį – dujų ir elektros šaltinius kartu; tarkime dujinę viryklę ir elektrinę konvekcinę orkaitę. Konvekcinės orkaitės, dažniausiai elektrinės, naudoja karštą orą, kurio dėka maistas kepa dvigubai greičiau nei įprastose orkaitėse. Jūs taip pat galite įsigyti mikrobangų/konvekcinę orkaitę.

Elektrinės ritės yra populiariausia ir pigiausia elektrinių degiklių rūšis. Lygūs paviršiai siūlomi su vienu iš trijų šilumos šaltinių tipu: spinduliuojančiomis elektros ritėmis po stiklo paviršiumi, halogeniniais degikliais arba magnetinės indukcijos elementais.
Na, o kaipgi jų valdymas? Jungikliai yra išdėstyti viryklės priekyje arba šone ir tai yra dar vis patogiausias ir populiariausias variantas. Tačiau šis universalus priėjimas turi ir savo trūkumų: jei žmogus invalido vežimėlyje lengvai gali pasiekti jungiklius išdėstytus viryklės priekyje, deja, tai gali padaryti ir pradėję vaikščioti kūdikiai. Žmonės turintys mažų vaikų mieliau renkasi jungiklius išdėstytus galinėje viryklės dalyje, kur smalsūs vaikų pirštai nebepasiekia. Nepriklausomai nuo to, kur yra išdėstyti jungikliai, jų valdymas turi būti lengvai suprantamas.

Nors daugelis žmonių renkasi integruotus šaldytuvus ir indaploves, dengtus virtuvės baldų fasadu, naujausia tendencija vis dėlto yra palikti juos matomus. Tačiau, jei nenorite pabrėžti ir išskirti savo orkaitės, paprasčiausia būtų išsirinkti „postalviršinį“ modelį. Viryklę galite įmontuoti virš orkaitės arba bet kur kitur virtuvės balduose.

Kaip išsirinkti šaldytuvą?
Nusipirkti tinkamą šaldytuvą yra nepaprastai svarbu. Šaldytuvas ne tik padeda maistui negesti, bet tai vienas iš nedaugelio prietaisų veikiančių Jūsų namuose be perstojo. Šaldytuvų energijos taupymas smarkiai pagerėjo, nes įpareigojo 1993 ir 1998 metais nustatyti standartai. Šiandieniniai šaldytuvų-šaldiklių modeliai taip pat siūlo daug daugiau patogumų.

Kokios talpos šaldytuvo Jums reikia? Remiantis vienu praktiniu principu, dviems žmonėms reikia 3 kubinių metrų ir dar po pusę kubinio metro už kiekvieną papildomą namų ūkio narį, tačiau kitos aplinkybės taip pat yra svarbios. Jei norite per išpardavimus kaupti atsargas arba dažnai gaminti didelėms žmonių grupėms, tuomet kuo daugiau šaldytuve bus vietos, tuo geriau. Visose aušinimo sekcijose ieškokite ištraukiamų, išriedančių konteinerių, kad visi produktai būtų lengvai matomi ir nereikėtų kapstytis tarp produktų eikvojant savo ir šaldytuvo energiją.

Kaip išsirinkti indaplovę?
Šiandien indaplovės yra labai tylaus veikimo papildomos izoliacijos dėka. Taip pat yra labiau taupančios energiją, naudoja mažiau kilovatvalandžių per skalbimo ciklą, mažiau vandens, o sauso oro funkcija nereikalauja karščio. Siekiant ir toliau sumažinti energijos sąnaudas, rinkitės indaplovę su vidiniu vandens šildymu; jis padidina temperatūrą iki riebalų-ištirpinimo lygmens, tad mašina papildomai nereikalauja jūsų namo karšto vandens šildytuvo energijos. Nors yra portatyvių indaplovių, dauguma modelių yra integruojami į virtuvės baldus ir gali būti paslėpti plokštėmis, atitinkančiomis virtuvės baldų fasadą. Geriausių indaplovių ypatybė yra elektroninė kontrolė jutikline plokštele, nerūdijančio plieno vidus ir specialūs plovimo ciklai tokie kaip „krištolas“, „porcelianas“, „puodai ir keptuvės“. Pigesniuose modeliuose naudojami spaudžiami mygtukai arba derinami mygtukai su skale. Tokie modeliai dažniausiai siūlo tris ciklus: lengvą, vidutinį ir stiprų.

 

Virtuviniai prietaisai gali būti kur kas sudėtingesni nei kiti buitinės technikos prietaisai. Pavyzdžiui, šaldytuvas yra vienas iš jūsų turimų prietaisų, kuris turi veikti nuolatos. Štai kodėl svarbu žinoti, kaip išsirinkti tinkamą įrenginį prieš investuojant į jį savo pinigus.