Kaip išsirinkti indukcinę kaitlentę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Magnetinis laukas perduoda energiją į indo dugną, todėl pastarasis įkaista, o prietaiso paviršius išlieka šaltas. Išbėgęs pienas ir kiti verdantys skysčiai neprisvils, išbyrėjęs cukrus (visų keraminių kaitlenčių siaubas) nepridegs. Kai tik indą nuimate nuo kaitlentės, kaitinimas sustabdomas.

Stilius ir technologijos

Indukcinės kaitlentės gali būti su 1, 2, 3 arba 4 kaitinimo zonomis maisto ruošimui. Kiek reikia Jums? Rekomenduojame apsispręsti įvertinus šeimos narių skaičių ir savo gaminimo įpročius (pavyzdžiui, kiek patiekalų vienu metu ruošiate dažniausiai).

Svarbu paminėti, kad kaitinimo zonos gali būti išplečiamos. Ką tai reiškia? Kai kurios zonos gali būti naudojamos tiek vienam, tiek dviem indams vienu metu. Be to, jos efektyviai veiks tiek su mažu, tiek su dideliu puodu ar keptuve. Tai labai patogu, nes kaitlentė prisitaiko prie Jūsų gaminimo poreikių.

Indukcinės kaitlentės atrodo itin stilingai šiuolaikiško stiliaus virtuvės interjere. Jos gali būti su įvairiais apvadais arba be apvadų. Taip pat galite rinktis skirtingus valdymo būdus: mechaninį arba jutiklinį, o Jūsų patogumui kaitlentė gali būti su ekranėliu.

 

Žinoma, šiuolaikiškose indukcinėse kaitlentėse rasite ir maisto gaminimą palengvinančių technologijų. Pavyzdžiui, Jums turėtų patikti „Stop&Go“: pasirinkus šią funkciją, visi kaitlentės procesai sustabdomi, bet išsaugomi, todėl dar kartą spustelėjus funkciją tęsite gaminimą tuo pačiu temperatūros režimu ir pan.

Funkcija „Booster“ skirta maksimaliai greitam kaitvietės įkaitinimui. Specialūs jutikliai užfiksuoja, kada pasiekiama reikalinga temperatūra, ir sumažina galingumą, kad gamintumėte įprastu režimu.

Likusios karščio jutikliai apsaugos jus nuo nudegimų, o taip pat išmoksite panaudoti likusį karštį, pavyzdžiui, išjungsite puodą likus kelioms minutėms iki gaminimo pabaigos.

Laikmatis padės sekti patiekalo gaminimo laiką ir informuos apie proceso pabaigą, todėl Jums nereikės nuolat žvilgčioti į laikrodį.

Indukcinių kaitlenčių minusai

Pasirinkus indukcines kaitlentes Jums bus reikalingi specialūs indai su plokščiais feromagnetiniais (magnetiniais) dugnais. Be abejo, galima panaudoti kai kuriuos įprastus indus su storu dugnu, bet tada indukcinė kaitlentė neveiks taip efektyviai ir sunaudos daugiau elektros energijos.

Indukcinės kaitlentės yra brangesnės, negu įprasto elektrinės kaitlentės. Tiesa, šį minusą atperka patogumas naudojant ir mažesnės energijos sąnaudos.