Centrinė dulkių siurbimo sistema- patogiam namų tvarkymui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Manote, kad lygiai taip pat valo ir įprastiniai dulkių siurbliai? Tikrai ne. Net ir moderniausi prikimšti naujausių technologijų buitiniai dulkių siurbliai turi vieną didelį ir esminį trūkumą: siurbti naudotas oras išpučiamas toje pačioje patalpoje, kurioje valoma. Aišku, kiekvienas siurblių gamintojas stengiasi maksimaliai užmaskuoti siurbti naudoto oro išmetimo angas, tačiau užtenka saulėtą dieną pažvelgti į valomą patalpą ir viskas tampa akivaizdu.Vadinasi, tik pradėjus siurbti, mažiausios dulkių dalelės yra pakeliamos nuo paviršių , jos jau nebesusiurbiamos ir ilgai sklando ore, erzindamos Jus.

 

Tylu, nematoma ir sveika.

Siurbiant centrine dulkių sistema 100% susiurbiami ne tik dulkės, pūkai, bet ir įvairūs mikroorganizmai, kurie surenkami dulkių siurblio talpykloje, o siurbimui naudotas oras pašalinamas už valomos patalpų ribos). Beam centrinė dulkių siurbimo sistema pašalina vieną iš svarbiausių blogos savijautos priežasčių ir pagerina jūsų savijautą.

Visą centrinę dulkių valymo sistemą sudaro centrinis dulkių siurblys, išvedžioti vamzdynai ir patogi žarna su patogiais antgaliais. Centrinis dulkių siurblys paprastai montuojamas pagalbinėje namo, įstaigos ar buto patalpoje, garaže, ir netgi spintoje. Tinkamoje vietoje sumontuotas dulkių siurblys negirdimas valomose patalpose, siurbiant galima klausytis muzikos ir netrukdyti miegančiųjų.

BEAM sistema patogi ir praktiška naudojime, tyliai veikianti ir nereikalaujanti didelės priežiūros. Svaru žinoti, kad įsirengus centrinį dulkių siurblį, Jūsų nebevargins nemalonus kvapas sklisdavęs nuo anksčiau gal būti naudoto kilnojamojo dulkių siurblio, valytis taps paprasta!!!

Kas tai yra centrinė dulkių siurbimo sistema BEAM?

Beam Centrinė dulkių siurbimo sistema buvo sukurta ne tik tradiciniam kasdieniam siurbimui, nesukeliant oro sūkuriavimo bet naudojant įvairius priedus galima žymiai palengvinti valymo darbus. Išsitraukianti (Wally Flex) arba išsitempianti (Vroom) žarna yra sumontuota prieškambaryje arba virtuvėje, elektrinis šiukšlių semtuvėlis virtuvės baldų cokolyje, tai tik maža dalis priedų skirtų kasdieniam naudojimui.

 

Jūsų patogumui tarpiniai bakeliai likusių pelenų židinyje, statybinių šiukšlių ar išsiliejusio vandens susiurbimui. Beam siurbliuose montuojami Gore-Tex audinio savaiminio valymo filtrai, žymiai prailgina siurblio tarnavimo laiką. Suteikiama iki 10m garantija.! Naujos kartos Beam- Aliance siurbliai 30% efektyvesniais varikliais, ateities dizaino, išskirtinai tylūs, funkcionalūs naudojime, nereikalaujantis papildomų investicijų ir puikiai tinkantys Pasyvaus namo koncepcijai.

 

Centrinis dulkių siurblys BEAM keičia patalpų priežiūros įpročius. Laiką, anksčiau sugaištą tvarkymuisi jau galima skirti šeimai ar laisvalaikiui, o namai žymiai švaresni ir jaukesni.

Centrinės dulkių siurbimo sistemos visiems poreikiams

 

Lietuvoje bene geriausiai žinomos centrinės dulkių siurbimo sistemos „Beam“-skirtos namams, butams; „Disan“.-visuomeninės paskirties pastatams, viešbučiams, Nilfisk CFM- pramonės įmonių poreikiams. Visos jos Jūsų patogumui- sauso siurbimo.

 

Veikimo principas beveik identiškas, skiriasi tik įranga. Namui plotu 150-200 m ² pakanka dviejų trijų siurbimo žarnos pajungimo lizdų ir BEAM siurblio. Viešbučiui ar administraciniampastatui plotu 5000 m², reikia 100 lizdų ir įrenginio, kuriuo vienu metu galėtų dirbti 4-6 valytojai.

 

Pramonės įmonėse ar logistikos centruose, siūlome įrenginius galinčius siurbti labai didelius probleminių dulkių kiekius, arba įrenginius skirtus darbui potencialiai sprogiose aplinkose. Bet kuri centrinė dulkių siurbimo sistema neša didelę naudą vartotojui, mažindama patalpų ar įrangos priežiūros kaštus, o pastatams sukuria papildomą pridėtinę vertę, didesnį konkurencingumą ir patrauklumą klientui.

 

Tobulai tinka išvalyti namus po netvarkos momentų.

BEAM Alliance 650SB Specialaus leidimo savybės:

• 650 oro vatų;
• Sumanus ekranas sistemos veiklai stebėti;
• Aukšto efektyvumo „flow-thru“ variklis,
sutaupantis net iki 30 % elektros energijos;
• Lengvai nuimamas 15 L talpos šiukšlių
konteineris;
• Savaime besivalantis GORE-TEX™ filtras;
• Valymas netrikdant aplinkinių.
Žemas garso lygis – 68 dB.