5 patarimai, kaip išsirinkti kavos aparatą biurui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1. Atlikite preliminarius skaičiavimus. Siekiant, jog pasirinktas kavos aparatas sėkmingai įsilietų į biuro aplinką ir netrukdytų produktyviam darbui, svarbu pagalvoti apie darbuotojų dienos eigą ir poreikius. Išsiaiškinkite, kiek žmonių ir kaip dažnai geria kavą, kokie gėrimai yra jų mėgstamiausi ir kiek darbuotojų vienu metu gali turėti pertrauką – visa tai padės nuspręsti, koks prietaisas Jums yra reikalingas.

Svarbu ir tai, ar savo įmonėje dažnai sulaukiate svečių – juk būtų nemalonu priversti juos laukti gardaus gėrimo. Didesnėms kompanijoms ypač tinka kavos aparatai, kurie iš karto gali paruošti du puodelius šio gėrimo, o jei žmonių srautai itin dideli, vertėtų pagalvoti apie kelių prietaisų įsigijimą.

2. Atkreipkite dėmesį į kavos aparato priežiūrą. Kavą gerti mėgsta visi, tačiau tikriausiai nei vienas iš darbuotojų nenorės būti atsakingas už šio prietaiso priežiūrą – norėdami išvengti papildomų rūpesčių, turėtumėte į tai atsižvelgti. Kai kurie kavos aparatai dabar gali pasiūlyti savaiminio išsivalymo funkciją, todėl jiems dėmesio skirti tenka kur kas mažiau. Šiuo atžvilgiu taip pat ypač naudingi kapsuliniai kavos aparatai, kadangi tuomet netenka valyti tirščių.

 

3. Atsižvelkite į gaminimo greitį. Logiška, jog kuo didesnis bus šio prietaiso galingumas, tuo greičiau pavyks mėgautis šiuo gėrimu. Tačiau neapsigaukite – tokia kava bus gerokai silpnesnė. Tad jeigu tiek Jūs, tiek darbuotojai labiau mėgsta gerti stiprią kavą, verčiau rinktis ne tokius galingus aparatus – nors gėrimo gamyba šiek tiek užtruks, rezultatas tikrai neturėtų nuvilti. Kitaip tariant, turėtumėte apsispręsti, ar Jums svarbiau greitis, ar kavos stiprumas – atsakymas priklausys ne tik nuo pomėgių, bet ir nuo darbuotojų skaičiaus.

4. Pagalvokite apie būsimas išlaidas.Taip, kavos aparatas bus vienkartinis, ilgai tarnausiantis pirkinys, tačiau turėtumėte nepamiršti, jog nuolat teks papildyti ir pačios kavos atsargas. Tad vertėtų paskaičiuoti, kiek pasirinkus vieną ar kitą šio gėrimo tipą, galėtų kainuoti vienas kavos puodelis ir kiek lėšų per mėnesį galite skirti šiam malonumui – gauti skaičiai tikrai padės apsispręsti. Tiek kava, tiek kavos aparatai gera kaina parduodami Pigu.ltel. parduotuvėje, daugiau prekių galite pamatyti čia.

5. Nuspręskite, kiek vietos galėsite skirti šiam prietaisui. Biuro virtuvėlės dažniausiai nėra itin didelės, o jei šioje patalpoje yra naudojama ir kita virtuvės įranga, laisvos vietos lieka dar mažiau. Tuomet pravartu iš anksto pagalvoti, kiek erdvės galėsite skirti kavos aparatui. Šie prietaisai gali būti itin kompaktiški ir kur kas didesni ar net įmontuojami, todėl bet kuriuo atveju surasite optimaliausią variantą.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, pakankamai lengvai nuspręsite, koks kavos aparatas Jūsų ofisui tiktų labiausiai. Atkreipkite dėmesį ir į šių prietaisų dizainą – šiuo atveju taip pat turėsite iš ko pasirinkti!