QUICK STEP pristato 2012 metų naujieną – naują laminato plytelių kolekciją EXQUISA

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dėl subtilių skersinių sujungimų vienoje lentoje yra 1, 2 ar 3 atskiros plytelės. Įvairių raštų versija tampa dar įdomesnė dėl savo ypatingai gilių siūlių, kurios suteikia patrauklų linijų tarpusavio žaismą, taip atskleisdamos visą grindų grožį.

 

EXQUISA – grindys su charakteriu. Šių plytelių struktūra ir atspalvių gama suteikia Jūsų namams išties autentišką stilių. Dėl unikalios raštų įvairovės grindys yra universalios ir stilingos.

 

 

Sena ir nauja vėl kartu! Itin patrauklaus dizaino ir išskirtinio grožio grindys. Dėl nuostabaus senovinio žavesio ir modernaus amžinumo balanso šios grindys tobulai apjungia senovę ir dabartį.

 

Audinio raštai vėl tampa populiarūs. Šios grindys idealiai atitinka minėtą tendenciją. Įspūdinga jų paviršiaus struktūra suteikia Jūsų interjerui švelnią ir raminančią kilimo išvaizdą ir pojūtį.

Jūsų pasirinkimui – grindys su unikaliomis vieno akmens savybėmis. Skalūnas atsiranda gamtoje upių ir jūrų dugne, todėl jo struktūra yra skirtinga. Šios grindys yra nepavaldžios laikui ir tuo pačiu tradicinės. Stilingas raštas perkelia nepaliestą gamtą į Jūsų namus.

 

 

 

EXQUISA kolekcijos grindys priskiriamos 32 naudojimo klasei, tinkamos naudoti visose gyvenamosiose patalpose bei vidutinio intensyvumo komercinėse patalpose. Quick-Step laminatas – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga, turinti ypač patvarią UNICLIC užrakto sistemą.

Nauja kolekcija išsiskiria subtiliais sujungimais, pabrėžiančiais kiekvieną Jūsų grindų plytelę, žaismingumu – viena lenta padalinta į vieną ar daugiau plytelių, o dėl savo žymėjimo, didelio formato bei technologijos klojimas greitas ir nesudėtingas.

QUICK STEP salonai įsikūrę Kaune ir Klaipėdoje, Namo inžinerijos ir interjero centre NIC.