Medinių grindų pasirinkimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Mes rekomenduojame rinktis ąžuolo masyvo grindis arba inžinierines parketlentes, kurių paviršiaus tekstūros grožis ir natūralumas suteiks jaukumo jūsų namams. Šios grindys puikia derės prie įvairių interjero detalių, puikiai tiks bet kokiam gyvenimo būdui.

 

Ąžuolo masyvo grindys yra vertinamos dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo bei natūralumo. Jos yra plačiai naudojamos visuomeninių, gyvenamųjų ir reprezentacinių patalpų apdailai. Medinės grindys puikiai atrodys tiek svetainėje, tiek darbo kambaryje, ar miegamajame.

 

    

Medinių grindų rūšingumas

Renkantis ąžuolo grindis yra labai svarbu prieš tai nuspręsti, kokio stiliaus bus jūsų interjeras. Lengvam, šiltam stiliui sukurti reikia rinktis grindis aukštesnio rūšingumo, su mažesnėmis šakelėmis, lygios tekstūros. Tokios grindys padengtos lengvais, šviesiais atspalviais suteiks namams rafinuotumo ir elegancijos. Puikiai tiks prie romantiškojo stiliaus baldų arba skandinaviškojo stiliaus interjero. Pasirinkę medines ąžuolo parketlentes iš „Provence“ grindų kolekcijos , tikrai neapsiriksite. Leiskite grindims būti pagrindiniu jūsų namų akcentu.

 

  

Mėgstantiems klasiką arba kaimiškąjį stilių, rekomenduojame rinktis šakotas, Rustikines grindis, alyvuotas ar lakuotas bespalviais, arba natūraliais žemės atspalviais. Natūrali medžio tekstūra pagyvins jūsų interjerą, suteiks namams jaukumo, šilumos. „Classic“ medinių grindų kolekcijoje rasite daugiau nei dešimt skirtingų atspalvių, kuriuos lengvai pritaikysite prie savo namų interjero.

 

  

Išskirtinio interjero ieškotojai ras ir sau platų grindų pasirinkimą. „STAKI“ siūlo išskirtinę grindų kolekciją „Vintage“. Šios kolekcijos grindys yra apdirbtos rankiniu būdu, su neglaistytomis šakomis, šukuotu, raižytu paviršiumi. Tai antrajam gyvenimui prikeltos grindys.

 

  

Lengva priežiūra ir praktiškumas

Medines ąžuolo grindis verta rinktis ne tik dėl jų neapsakomo grožio ir spalvų įvairovės, bet ir todėl, kad jas labai lengva valyti, prižiūrėti ir atnaujinti. Jeigu medinės grindys yra alyvuotosšiuolaikiška, patvaria alyva. „STAKI“ ąžuolinių grindų gamintojas jums siūlo rinktis grindis alyvuotas „SAICOSHardwax“ alyva. Ši alyva natūraliai apsaugo medį, leidžia jam kvėpuoti ir reguliuoja drėgmę. „Saicos“ alyva ypač gerai įsigeria, todėl prailgina medinių grindų tarnavimo laiką, jos tampa atsparios dėvėjimuisi ir braižymuisi. Medinių grindų paviršius tampa neslidus, atstumia vandenį ir dulkes.

 

Kava, vynas ar sultys neįsiskverbia į apdorotą paviršių, yra lengvai nuvalomos, naudojant specializuotas medinių grindų valymo priemones. Be to alyvuotas grindis verta rinktis alergiškiems žmonėms, nes pagrindinės „Saicos“ alyvos sudėtinės dalys yra natūralūs augaliniai vaškai ir aliejai.

 

  

Ąžuolo masyvo grindys ar parketlentės?

„STAKI“ jums siūlo labai platų ąžuolinių grindų pasirinkimą. Nuo labai siaurų, vos 90 mm iki 216 mm pločio ąžuolo masyvo grindų, arba dvisluoksnes parketlentes 180/220/240/260 mm pločio, kurios puikiai tiks šildomoms grindims. Parketlentės yra pagamintos pramoninių būdu, iš dviejų sluoksnių, pirmas sluoksnis – 4 arba 6 mm ąžuolo lamelė, o antras sluoksnis – daugiasluoksnė beržo fanera, kuri suteikia grindims stabilumo, neleidžia joms deformuotis.

Tiems, kurie renkasi ąžuolo grindines lentas, rekomenduojame stebėti ir kontroliuoti patalpų santykinę oro drėgmę ir temperatūrą. Kadangi medis sugerdamas ir išskirdamas vandens garus keičia savo matmenis, dėl to lentos gali plėstis ar trauktis. Tačiau, kokybiškas lentų suklojimas, teisingai pasirinktos klijavimo ir apdailos medžiagos, leidžia šį lentų judėjimą padaryti minimalų ir vizualiai sunkiai įžiūrimą.

Kviečiame visus, ieškančių grindų, apsilankyti STAKI ąžuolinių grindų gamintojo tinklalapyje www.staki.lt, arba pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais, kurie jums pagelbės išsirinkti jūsų svajonių grindis.