Kokias grindis rinktis virtuvėje?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jeigu grindyse matyti kiekvieno nukritusio indo ar kito virtuvės įrankio žymės, tuomet jūsų išsirinktos grindys yra netinkamos.

Dažniausiai namuose galime išvysti kombinuotas dangas, t.y. plytelės virtuvėje ir kitą dangą likusiose patalpose.

Plytelės virtuvėje nėra pats tinkamiausias variantas, nes dėl jų kieto paviršiaus, kiekvienas nukritęs indas duš ar suskaldys plyteles. Taip pat, plytelės yra šaltos, dėl šios priežasties reikėtų įsirengti šildomas grindis.

Medinės grindys tikrai suteiks prabangos, jaukumo ir šilumos jūsų namams, deja, bet tik jūsų svetainėje. Virtuvės zonoje šios grindys netinkamos dėl neatsparumo temperatūrų kaitai ir drėgmei. Ypač alyvuotas medis nėra tinkamas virtuvėje. Jeigu, visgi, norite medinių grindų, siūlome lakuotą medį ir ties kriauklės sritimi pasitiesti kilimėlį.

Laminuotos grindys turi didelį spalvų ir dizainų asortimentą, tačiau nėra tokios ekologiškos, kaip medis. Taip pat, renkantis laminatą reikia atkreipti dėmesį į jo kokybę bei neatsparumą drėgmei.

Šiuo metu populiariausia grindų danga – vinilinė danga. Šią dangą galima naudoti ne tik kambariuose, prieškambaryje, virtuvėje, bet ir vonios kambaryje.Vinilinės dangos gali būti įvairių dizainų ir spalvų, nuo medžio iki plytelių imitacijos. Atsparios drėgmei, įbrėžimams, lengvai valomos ir puikiai tinka šildomoms grindims.

Kad mažiau namuose matytųsi nešvarumai, rekomenduojami margesnes dangas. Taip pat, daugiau priežiūros reikalaus labai šviesios ar labai tamsios grindys.