BONA priežiūros priemonės – kad medinės grindys atrodytų kaip naujos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Taip pat siūlome – Bona Wood Floor Cleaning Kit rinkinį kasdieniniai medinių grindų priežiūrai, kurį sudaro:

• Paruoštas naudojimui vandens pagrindu valiklis Bona Wood Floor Cleaner, kurio nereikia maišyti ar skiesti. Šis valiklis specialiai sukurtas lakuotų ir ir kamštinių, taip pat alyvuotų ir vaškuotų medinių grindų kasdieniniai priežiūrai. Jis puikiai valo grindis, suteikdamas joms blizgumo bei „naujumo“ išvaizdą. Labai patogus naudoti nedideliuose plotuose ir valant atskiras dėmes, kadangi yra purškiamas tiesiai iš buteliuko. Įvertinant tai, kad vienas didžiausių medinių grindų priešų yra dažnas šlapias valymas vandeniu, sausas valymas su Bona Wood Floor Cleaner valikliu nekenkia grindims ir gali būti atliekamas taip dažnai, kaip reikia.

• Šluostė Bona Cleaning Pad, pagaminta iš naujos technologijos mikropluošto, kuris dėl elektrostatinio krūvio puikiai pritraukia dulkes, purvą ir alergenus. Svarbu: elektrostatinis krūvis valant grindis susidaro tik tada, kai šluostė yra sausa. Šluostė naudojama kartu su valikliu Bona Wood Floor Cleaner ir Bona Mop šluota, prie kurios lengvai prisitvirtina lipnių juostelių dėka. Šluostę galima skalbti skalbimo mašinoje daugiau kaip 300 kartų, tačiau reikia vengti stiprių cheminių priemonių, nes jos gali pakenkti šluostės savybėms.

 

• Bona Mop šluota su trijų dalių rankena. Funkcionalus šluotos dizainas ir šarnyrinės jungtys leidžia puikiai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui po spintomis ir kampuose.

Naudojimas:
• Išsiurbkite grindis, pašalindami purvą ir smėlį.
• Grindų paviršių, ant kurio nėra dėmių ir prilipusio purvo, valykite sausa Bona Cleaning Pad šluoste, pritvirtinta prie Bona Mop šluotos.
• Valant dėmes ir kitus nešvarumus, papurkškite ant jų valiklio ir nuvalykite šluoste.
• Valikliu Bona Wood Floor Cleaner galima valyti ir visą grindų plotą. Tam užpurkškite nedidelį Bona Wood Floor Cleaner valiklio kiekį, kad būtų padengtas maždaug 3 m2 plotas. Valiklio galima užpurkšti ir ant Bona Cleaning Pad mikropluošto šluostės. Išvalę vieną plotą, pereikite prie kito.
• Kai šluostė susiteps, pakeiskite ją švaria ir tęskite valymą. Baigę darbą išplaukite šluostę rankomis ar skalbimo mašinoje.

Grindų atnaujinimui – Bona Wood Floor Refresher – lakuotų medinių grindų atnaujinimo priemonė

Bona Wood Floor Cleaner valiklis puikiai valo medines lakuotas grindis, tačiau jis neapsaugo grindų nuo įbrėžimų, išblukimo ir dėmių nuo sportinės avalynės. Tam, kad lakuotos grindys kuo ilgiau neprarastų „naujumo“ išvaizdos, Bona sukūrė lako atšviežintoją Bona Wood Floor Refresher. Tai vandens pagrindu pagaminta ir naudojimui paruošta grindų lako atnaujinimo priemonė, skirta atnaujinti visas lakuotas medines grindis nepadengtas vašku. Bona Wood Floor Refresher ne tik efektyviai kovoja su išblukimu, įbrėžimais ir dėmėmis, bet ir papildomai apsaugo grindis nuo nusidėvėjimo, kadangi formuoja ant jų paviršiaus apsauginę plėvelę.

 

Naudojimas:
• Švariai išvalykite grindis, naudodami valiklį Bona Wood Floor Cleaner.
• Suplakite Bona Wood Floor Refresher ir lengvai sušlapinkite vandeniu šluostę, skirtą naudoti kartu su lako atšviežintoju.
• Paskleiskite lako atšviežintoją ant grindų paviršiaus 3-4 cm pločio vingiuotomis linijomis. Vienu metu denkite nedidesnį, kaip 3 m2 plotą.
• Šluoste paskirstykite lako atšviežintoją statmenai ir išilgai grindų struktūros, taip kad visos grindys būtų padengtos tolygiu plonu sluoksniu. Atšviežintoją denkite prisilaikant rekomenduojamos išeigos: 1 l / 30-50 m2.
• Įtrinkite atšviežintoją medžio pluošto kryptimi. Leiskite grindims 2 val. džiūti, tuo metu nevaikščiodami grindimis. Jeigu norite stipresnio efekto, atnaujinimo procedūrą po dviejų valandų pakartokite antrą kartą.

Svarbu: drėgnai valyti atnaujintas grindis galima tik po savaitės. Vaikščioti grindimis ar kloti kilimus galima praėjus 24 val. po paskutinio padengimo. Norėdami, kad grindys visada atrodytų kaip naujos, reguliariai jas valykite Bona Wood Floor Cleaner valikliu.

Vilniaus Parketo salone siūlomų medinių grindų priežiūros priemonių gamintojas Bona – tai tarptautinis koncernas, gaminantis produktus medinių grindų įrengimui, remontui bei priežiūrai. Patirtis nuo 1919 m., aukščiausi reikalavimai kokybei, nuolatinės inovacijos bei produktų tobulinimas – visa tai sujungta Bona produktuose.

Kainos bei detalesnė informacija Vilniaus Parketo salonuose bei www.parquet.lt