AlpicAir mobilūs kondicionieriai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Didžiausias skirtumas

KAINA. Vienas didžiausių skirtumų be abejonės yra kaina. Žinomų gamintojų kaina visada bus aukštesnė, bet… Bet ar kaina = kokybė? Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau tikrai ne visada. Brangus daiktas ne visada bus geras ir atvirkščiai, pigus ne visada bus blogas. Mažesnių kainų politika yra vienas iš pagrindinių įrankių, kaip konkuruoti su rinkos lyderiais. Kitais atvejais didesnės verslo žuvys tiesiog suvalgys mažąsias.

AlpicAir mažiau žinomas, bet ne ką mažiau konkurencingas

Kviečiame susipažinti su AlpicAir prekiniu ženklu ir jų siūlomomis prekėmis. Šio prekinio ženklo oficialus atstovas Lietuvoje yra BVT partneriai, o tarp jų siūlomos produkcijos galima rasti buitinius, komercinius, mobilius ar kemperių kondicionierius. Renkantis kondicionierių galima rinktis split arba multi-split sistemą, priklausomai nuo to ar reikia vieno ar kelių kondicionierių. Pasiūloje taip pat galima atrasti ir tokių agregatų kaip VRF sistemos, vandeniniai konvektoriai, oro sausintuvai ar kondensaciniai agregatai.

 

Vasaros atradimas – mobilūs kondicionieriai

Esant didžiuliam poreikiui, AlpicAir papildė savo asortimentą ir mobiliais kondicionieriais. Mobilūs kondicionieriai pastaraisiais metais žaibiškai išpopuliarėjo dėl savo patogumo. Šiems kondicionieriams nereikalingos montavimo paslaugos, o įrenginį gali pasileisti bet kuris žmogus. Ir visa tai užtruks tik 15 minučių. AlpicAir siūlo 3,5kW mobilius kondicionierius, kurie gali atvėsinti patalpas iki 35 m2. Taip pat šie kondicionieriai turi tokias funkcijas kaip oro sausinimas, savidiagnostika, naktinis rėžimas, automatinis oro kreipiančiųjų judėjimas ir kt.

Gedarta.lt partneriai, galintys sumontuoti sistemą

Gedarta.lt tai inžinerinių sistemų įmonė. Čia dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį, yra kvalifikuoti, todėl žino ką daro. Įmonė per 13 gyvavimo metų nuolat atsižvelgia į besikeičiančias tendencijas, todėl gali pasiūlyti platų paslaugų pasirinkimą: šildymo/vėsinimo, vėdinimo sistemų pardavimai, montavimo darbai ar projektavimo darbai.