Kuo pranašūs metaliniai laiptai?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Metalas visų pirma – tai prabangos ženklas, todėl namuose įsirengę šio tipo laiptus būsite originalūs, madingi ir stilingi. Vienas iš brangesnių ir efektingesnių metalų yra laikomas žalvaris. Iš jo gali būti gaminami ir statramsčiai, ir paramsčiai. Pats žalvaris nėra pigus metalas, todėl dažnai naudojamas prabangiuose apartamentuose.

Pasirinkus metalinius laiptus, galima išgauti daugelį nestandartinių formų, ko ne visada įmanoma pasiekti naudojant kitas medžiagas. Metalas yra lankstus ir lengvai gali keisti formą į Jūsų norimą. Taip išgaunami nestandartinių, netgi vienetinių formų turėklai. Metalinių laiptų gaminį galite užsisakyti pagal jau esamą eskizą arba jis gali būti suprojektuotas individualiai Jūsų būstui.

Metaliniai laiptai gali būti kombinuojami su kitomis, visiškai priešingų medžiagų detalėmis, pvz. stiklu.

Metaliniai laiptai nereikalauja daug priežiūros, kaip pvz. mediniai, kuriuos įsirengiant namuose reikia nuolat palaikyti tam tikrą drėgmę, kad jie netrūkinėtų. Beje, metaliniai laiptai niekada negirgždės bei nesideformuos.

Metalinės laiptų konstrukcijos gali būti dažomos pačiomis įvairiomis spalvomis. Tad kad ir kokį metalą pasirinksite, jį nesunku bus priderinti prie interjero vien pasirinktos spalvos dėka. O kur dar galimybė šiuolaikinių apdailos medžiagų vingrybių puošiant laiptus…

Dar viena svarbi ir svarbi savybė – paprastas montavimas. Reikalingi vos du tvirtinimo taškai, esantys perdangoje bei grindyse.

Nors daugeliui metaliniai laiptai asocijuojasi su masyvumu, šaltumu, tačiau gali būti visai priešingai. Tokie laiptai atrodo solidžiai ir stilingai, leidžia išgauti labai originalius konstrukcinius sprendimus. Konstrukcija gali būti ne tik masyvi, bet taip pat lengva, grakšti bei plati. Būtent dėl šių priežasčių metaliniai laiptai vis labiau populiarėja. Juos galima įsirengti ne tik namuose, bet taip biuruose ar kitos paskirties patalpose.

Laiptų kaina gali būti įtakojama nuo pasirinkto konstrukcinio sprendimo sudėtingumo bei naudojamų medžiagų. Žinoma, paprasčiausi laiptai konstrukcijos ir kainos atžvilgiu yra tiesūs, o priešingai, reikalaujantys daugiau montavimo ir projektavimo pastangų – „U“ formos (tokie, kurie montuojami 180 laipsnių kampu. Jie mėgiami klientų, nes neužima daug vietos, gerai išnaudoja esamą erdvę ir yra patogūs).