Žaliakalnyje – erdvus būstas šių laikų kunigaikščiui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Vienas didžiausių Kauno gyvenamųjų mikrorajonų yra Žaliakalnis su įspūdingąja Prisikėlimo bažnyčia, funikulieriumi, ledo arena, Lietuvos sporto universitetu, Ąžuolynu ir begale kitų traukos centrų. „Žaliakalnis – labai mėgiamas rajonas Kaune. Ne tik dėl ypač patogaus susisiekimo su kitomis miesto dalimis. Kad ir kaip bebūtų, Antano Smetonos laikais tai buvo vieta, kur pirmenybę apsigyventi gaudavo daug pasiekę politikai, žinomi, daug pasiekę Lietuvos žmonės.

Erdviausius butus renkasi „kunigaikščiai“

Strategiškai patogi Žaliakalnio seniūnija senokai patraukė NT vystytojų dėmesį. Įdomu tai, kad Kaune į madą sugrįžta didesnių kvadratūrų būstai. „Trijų–penkių kambarių būstų preferencija lygiagreti nuosavam namui. Vadinasi, yra žmonės, kurie renkasi tarp naujos statybos namo arba didelio buto. Vis tik arčiau butų linksta tie, kurie turi kapitalo ir nori gyventi komfortiškai, daug keliauti, užsiimti aktyviomis pramogomis. Tokie žmonės gyvena čia ir dabar, augina vaikus ir nenori apsikrauti vejos pjovimu ar gėlynų sodinimu.

 

Jokiu būdu nesakau, kad veja ar gėlynai yra blogai. Tačiau vieniems kaip oro reikia pirštus sukišti į žemę, kiti tuo tarpu mieliau renkasi dažniau tomis gėlėmis džiaugtis keliaudami, pavyzdžiui, Ispanijoje ar kitose šalyse. Didieji butai puikiai tinka šeimoms, kurioms tinka „kunigaikštiškasis“ gyvenimo būdas“, – pastebi S.Babravičienė. Naršantiems po lankomiausio NT skelbimų portalo Aruodas.lt pasiūlymus ekspertė pataria jokiu būdu neskubėti.

 

Priešingai – įsigilinti, išsigryninti, kas tinkamiausia, apsvarstyti dominančio objekto privalumus ir trūkumus, nusistatyti prioritetus. „Pasirinkimas, iš esmės, tiesiogiai priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo. Sutinku daug jaunų žmonių, kurie, atkeliavę į Kauną iš provincijos, gali įsigyti nuosavą turtą, bet į nuosavo namo pusę net nežiūri. Namo prižiūrėti neleistų jų gyvenimo tempas mieste.

 

Dauguma jų užaugo periferijose, todėl žino, ką reiškia nuosavo namo priežiūra. Tą jie gali turėti nuvykę pas tėvus ar įsigiję antrąjį būstą kur nors gamtoje, sutarę, kad kaimynai už simbolinį mokestį prižiūrės, nupjaus žolę, bet patys renkasi gyvenimą centre. Ir vienas patraukliausių rajonų tam gyvenimui mieste yra būtent Žaliakalnis“, – pabrėžia S.Babravičienė.

 

Kompaktiška 19 šeimų kaimynystė

Šiuo metu NT ekspertė naujakurių dairosi būstui, įrengtam Kunigaikščio Algirdo namuose „A-16“, kurių statybos buvo užbaigtos 2019 m. Vos devyniolikos butų gyvenamojo namo vizitinė kortelė – modernus ir prabangus stilius su A energinės klasės etikete. Būstų šiame projekte kainos, priklausomai nuo kvadratūros, svyravo nuo 128 613 iki 249 000 Eur.

S.Babravičienės teigimu, šio mažaaukštės statybos mūrinio pastato su gręžtiniais monolitiniais 8 m gylio pamatais fasado apdailai buvo naudojamos ilgaamžės švediško plieno plokštės bei itališkos akmens masės plytelės ir daug stiklo. Uždarame Algirdo g. 16 numeriu žymėto namo kieme užsėta veja, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, o būstai pasižymi itin nedideliais šildymo kaštais.

 

Parduoda ne kvadratūrą, o namus

Šio – 82,91 kv. metrų, 4 kambarių „A-16“ būsto istorija absoliučiai kitokia – pasak S.Babravičienės, apartamentai buvo įrengiami norint parduoti. Virtualiai po objektą Žaliakalnyje pasivaikščioti galite spustelėję šią lankomiausio Lietuvoje NT skelbimų portalo Aruodas.lt nuorodą.

 

„Siekiame parduoti ne kvadratūrą, o namus. Šį būstą statytojai įrengė norėdami parodyti, koks galimas įrengimo būdas ir kituose butuose. Mes su specialistų komanda padarėme tą būstą jaukų: parinkome interjero detales, užuolaidas, baldus, net namų kvapus. Tai, kad parduodami naujakuriams paruošti, dar negyventi būstai, kurių techninę dalį įrengę statytojai arba rangovai parduoti patikėjo profesionaliems brokeriams, nėra naujovė Lietuvos rinkoje. Visos interjero detalės šiuose 4 kambarių apartamentuose mūsų apmąstytos ir atvežtos. Kad ir kalėdinė eglutė laiptinėje švenčių metu – tam, kad žmogus atėjęs iškart pajustų namų jaukumą. O norinčiam beliktų atsinešti šlepetes, dantų šepetėlį ir įsikurti“, – pasakojo S.Babravičienė.

 

Ekspertės teigimu, tokia taktika neabejotinai skatina efektyvesnius NT pardavimus. Dizaino įgūdžių neturintis, į baltas plikas sienas žvelgiantis žmogus dažnai nė neįsivaizduoja, kaip būtų įmanoma išpildyti vieną ar kitą būstą, paverčiant jį jaukiais, šiuolaikiškais namais.

 

Prabanga detalėse – nuo lauko fasado iki vidaus interjero

Šio gyvenimui paruošto būsto Žaliakalnio mikrorajone kaina – 204 tūkst. eurų. NT ekspertė mano, kad šiuose namuose įsikurs jauna inovatyvi šeima, suprantanti kokybę ir prabangą: „Tokią prabangą, kuri ne rėkia iš detalių, o susideda iš jų kokybės. Prabanga gali būti „saldi“ arba priešingai – kokybiška, matoma detalėse ir jų funkcionalume – šiuolaikiška. Algirdo gatvės bute matome būtent tos kokybiškos prabangos pavyzdį, kuris atsiskleidžia inovatyviose, kokybiškose detalėse, tarnaujančiose žmogui.“

 

Elektros jungiklių vertė – 2 tūkst. eurų butui

NT ekspertės teigimu, projektas statytojų apgalvotas iki smulkmenų. Antai balkonuose įrengtas vandens nubėgimas į lietaus kanalizaciją, vadinasi, jų danga visada lieka sausa, o balos balkonuose netelkšo. „Aišku, už save kalba ir interjero įrengimas. Vien elektros jungikliai – chromuoto metalo – kiekvienam butui kainavo apie 2 tūkst. Eur. Būste esantys maži šviestuvėliai yra laimėję apdovanojimus tarptautinėse interjero parodose.

 

Na o vonios įrengimui buvo naudotos plataus diametro prabangios akmens masės plytelės“, – pastebėjo S.Babravičienė. Apsižvalgykite ir pažiūrėkite daugiau šio buto nuotraukų portale Aruodas.lt. Tyla, tyla ir dar kartą tyla Privatumas, apsauga ir visiška ramybė – esminiai gyvenimo kokybę užtikrinantys dalykai, kuriuos jau įvertino kaimynai „A-16“ apartamentuose. Aukštyn juos kelia ir žemyn leidžia itin tyliai veikiantis, atsakingai rinktas liftas, o kiekvieną sieną nuo gretimos skiria dviguba garso izoliacija.