Žalia spalva virtuvės interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ir jei žalią spalvą panagrinėtume čakrų teorijos požiūriu, tai yra su žmogaus ramybe susijusi čakra. Tai čakra, kurioje išsilydo kūno geismai bei proto iliuzijos ir žmogus atranda save. Galbūt tai čakra, kurioje žmogus patiria buvimą ‘čia ir dabar’. Ties žalia spalva, malonumas ‘imti’ virsta malonumu ‘duoti’.

 

Aišku nereikėtų galvoti, kad išsidažius virtuvės sienas žalios spalvos dažais ar pakabinus virtuvines spinteles žalios spalvos durelėmis, žmogus pasieks dvasinę transformaciją. Gal taip ir neįvyks.

 

Taip kad, nepraleidus keleto naktų ar metų raudonai dažytame miegamąjame, nepapusryčiavus keletą ar keliasdešimt kartų oranžinėmis spintelėmis dekoruotoje virtuvėje ir kurį tai laiką apie gyvenimo prasmę ir tikslus savo galvą neprasukiojus geltona spalva dekoruotoje svetainėje, žalios spalvos ramybė gali būti bauginanti ir nuobodi.

 

Tai kita realybė, kitos gyvenimo kokybės pradžia.

 

Žalia spalva interjere gali suteikti Jums informaciją apie save, savo artimuosius, draugus. Spalvos tai tik skirtingos vibracijos, kurias mes pasirenkame savo aplinkoje. Vienu metu mums patinka (trūksta) vienų spalvų, kitu metu kitų.  Žmonės renkasi tokias spalvas, kokių vibracijų jiems trūksta. Kuo žmogus jautresnis įvairioms vibracijoms, tuo jis geriau ar labiau jaučia spalvų poveikį ar poreikį sau ir kitiems.

Tai kaip vitaminai ar mineralinės medžiagos, nors jų poveikį mūsų organizmui turbūt dar sunkiau pajusti negu spalvų.

Anksčiau buvo rašyta šiek tiek apie seksualinės energijos čakros Svadhistana ryšį su interjero dekoru ir dizainu, oranžinė spalva miegamąjame.

 

Grįžkime prie žalios spalvos ir atspalvių virtuvės interjeruose.

Žalia spalva ypač dažnai naudojama akcentams interjere pabrėžti.

Žemiau esančioje virtuvės interjero nuotraukoje, žalsvai geltonos spintelės ir akvamariniškai žydras stiklinis indas ant stalo papildo savo spalvomis vienas kitą ir tuo pačiu – labiausiai kontrastuoja.

 

 

 

Vėl matome kontrastuojantį papildomų spalvų, geltonai žalios spintelėse ir violetinės spalvos induose derinį virtuvės interjere.

 

 

Žemiškos spalvos virtuvės interjeruose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žalia spalva grakščiai baltėja.

 

 

Kažkur netoliese jau ir žydra spalva.