Žaismingas interjeras nedideliame bute Barselonoje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šalia sofos, sienų ir lubų baltumą atkartoja staliukas – lentyna ant ratukų. Kambario viduryje, ant grindų patiestas smėlio spalvos kilimas, ant kurio stovi ar važinėja žemas žurnalinis staliukas ant ratukų taip pat. Panašu, kad staliukas pagamintas iš paletės.

Mobilios interjero detalės sustiprina oranžinį judrumą ir nenustygstamumą. Ant sienos, virš juodos sofos paveikslas, įnešantis į kambario dekoro spalvų paletę šiek tiek rausvos ir rusvos spalvos. Balkone už lango šviesa ir šiluma džiaugiasi palmė.

 

Oranžinis fotelis iš arčiau. Puiki vietelė poilsiui ar skaitymui.

Matomai pagal seną išplanavimą nešanti siena tarp svetainės ir valgomojo buvo ištisinė. Po rekonstrukcijos sienoje atsirado metalinė sija, tęsianti juodos spalvos motyvą buto interjere. Baltos spalvos lentyna skiria virtuvės, valgomojo ir svetainės kambarių erdves. Pagausėja medinių detalių: lubų sijos virtuvės lubose, medinė spintelė, paveikslas svetainės kambaryje.

 

 

Virtuvėje atsiveria dažytų plytų siena. Paprastas medinis stalas ir keturios baltos, plastikinės kėdės – duoklė vis dažniau interjeruose pasitaikančiam kontrastingam duetui: medis – plastikas, natūralu – dirbtina, gamta – žmogus. Virtuvinių spintelių bloke įmontuotas šaldytuvas, mikrobanginė krosnelė.

 

Virš viryklės yra įrengtas garų surinkėjas. Dažytų plytų sienos fone buitinės įrangos nerūdijančio plieno paviršiai kontrastuoja su virtuvės spintelių baltumu. Kontrastuoja taip pat ir grubūs plytų ir glotnūs buitinės įrangos ir spintelių paviršiai.

 

 

Į miegamąjį galima patekti užlipant kopėčiomis. Šis sprendimas sutaupo daug vietos. Miegamąjame atsiranda raudonai oranžiniai akcentai: stalinė lempa ant medinės spintelės ir pagalvėlės ant lovos. Po miegamuoju vonia ir wc.

 

Oranžinės detalės iš arčiau.