Vyriškai industrinis lofto interjeras

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Praktiška, racionalu ir be didelių emocijų. Industriškai ir vyriškai – dar likusios gamyklos užuominos, bet jau ir akivaizdžios vyriškos minties ir rankos apdaila bei dekoras. Lofto interjero vizualizacijų autorius dizaineris Maksim Žukov.

Daug originalių idėjų galima atrasti šiame lofte. “Darbas ‘aukščiau’ už miegą” – virš lovos įrengta originali darbo vieta – namų biuras, kurio grindys ir konstrukcinis, metalinis karkasas tampa lyg ir lovos baldakimu. Originali ir daugiafunkcinė medinė pakyla, ant kurios įrengta lova, taip pat ant kurios patogu prisėsti ir, kuri tampa pirmąja pakopa, kylant iš bendros erdvės į namų biurą.

 

Pakylos šoninėje dalyje matomas stalčius, puiki vieta kokių tai daiktų pasidėjimui. Puiki apšvietimo idėja – šviesa sklinda iš po apačios medinės pakylos. Originalus laiptų sprendimas – jie praktiškai visiškai neatima erdvės iš bendros buto erdvės. Metalinės pakopos gali tapti patogiomis lentynomis, kad ir laikinomis. Tai kaip ir sukuria įspūdį, kad bute nėra laiptų.

Minkšta, audeklu aptraukta lovos galvūgalio sienelė kiek sušvelnina erdves.

 

 

 

Plastikinės kėdės, baltas šviestuvo gaubtas kiek su`pop art`ina lofto erdvių dizainą.

 

 

Augalai vazonuose atrodo lyg nekambarinės gėlės. Interjeras, lyg ir eksterjeras.

 

 

Virtuvėje industrinės detalės – atviros konstrukcijos, metalinis garų surinkėjas. Gėlės vazonėliuose ant medinės sienos.. tikėčiau kad gėlės nelepios ir nereikalaujančios didelės priežiūros.