Vonios apšvietimas – svarbiausia saugumas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Galima naudoti kelis sieninius šviestuvus prie veidrodžio, kelis iš jų patartina nukreipti į lubas, kad vizualiai jos paaukštinti, o kitus reguliuoti savo nuožiūra.

Nepaisant to, kiek svarbus yra bendras vonios kambario apšvietimas, svarbiausias šioje patalpoje bus vietinis. Prie veidrodžio vyrai skutasi, o moterys darosi makiažą. Todėl veidrodis turi būti apšviestas ypatingai. Svarbu, kad bendra šviesa neatsispindėtų veidrodyje, o tai reiškia, kad vienareikšmiškai netinka šviestuvai su tiesiu šviesos spinduliu. Taip pat kaip ir prieškambaryje tikslingiausia veidrodį apšviesti iš trijų pusių: viršuje ir iš šonų. Jeigu veidrodis nedidelis – pilnai užteks iš vienos pusės šviestuvo su lenkta kojele.

 

Šviesa maksimaliai turi būti susitapatinta su dienos šviesa. Todėl tikslingiausia būtų naudoti šviestuvus "šiltų" atspalvių. Nepatartina naudoti halogenus, jų šviesa atsispindės plytelių paviršiuje ir suteiks kambariui nemalonų ligoninės vaizdą. Spalvotus gaubtus irgi naudoti nepatartina, jie vizualiai susiaurina erdvę.

 

Nepaisant to vonios kambariui galima suteikti jaukumo. Tam tikslui puikiai tiks grindų apšvietimas šviesos diodų pagalbą. Esant tokiam apšvietimui bus ypač malonu mėgautis vonios procedūrom.

Kad iki galo suprasti, kaip tai atrodo praktiškai pažvelkime į nuotrauką ir įvertinsime, kas čia gerai, o kas – ne.

Bendras apšvietimas realizuotas įmontuotų į lubas šviestuvų pagalbą atspindinčių spalvų. Pirma, ir svarbiausia, toks sprendimas vonios kambario apšvietimui optimaliausias saugumo sumetimais. Patys šviestuvai yra "šiltų" spalvų, kas gerai akims ir neakina.

Šviestuvai, įmontuoti priešais veidrodį susijungę su bendru apšvietimu yra nemalonūs akims bei akina į jį žiūrinti žmogų. Pilnai užtektų šviestuvų, įmontuotų veidrodžio viršuje.

 

Lentyna su vonios priemonėmis turi atskirą apšvietimą. Šviestuvas ir galinė siena-veidrodis vizualiai praplatina nedidelio vonios kambario erdvę.