Vilniečių porai sukurti namai dera net prie jų išvaizdos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Nereikia bijoti, kad aplink daug interjero dizainerių, jei tikrai labai norėsi ir daug dirbsi – vietos po saule užteks visiems“, – drąsina kolegas 29 metų kūrėja.

Ji atrado, mėgaujasi ir daugumai klientų kuria lakoniškus, švarių linijų bei paviršių namus. Žinoma, visus skirtingus.

Gal Vismantę taip greitai pagavo sėkmė, nes jis neįsivaizdina ir nėra brangininkė – už savo paslaugą neprašo daug pinigų?

„Sudėtinga atsakyti, kas yra daug pinigų. Viskas priklauso nuo atskiro interjero sudėtingumo. Bet stengiuosi rinkos nenupiginti“, – šypsosi kūrėja.

 

Nors ji labai džiaugiasi savo pastaruoju darbu, mat gerą 70 kv. metrų interjerą sukūrė nebrangiai – klientai sumokėjo šiek tiek daugiau nei 1000 litų už kvadratinį metrą.

 

Ji nenori atvirauti kur sutaupė, bet atvirai dėsto kur to daryti nevalia. Grindys, plytelės – turi būti tik geros kokybės, kadangi namų interjero charakterį sukuria kėdės ir šviestuvas jiems taip pat nereikėtų gailėti: vienos kėdės kaina turėtų prasidėti nuo 500, šviestuvo – nuo 1000 litų.

 

"Kuo labiau minimalistinis stilius – tuo jis brangesnis. Čia su pigiomis pagalvėlėmis bei kitomis dekoracijomis neišsisuksi",- pabrėžė Vismantė.

 

 

 

Minėto būsto klientai – jauna trisdešimtmečių šeima – aiškiai žinojo, ko nori: baltų sienų, ąžuolo grindų, jaukaus apšvietimo ir funkcionalumo. Išsilavinę klientai, nors dizainerė nė nežino, kokios jų specialybės. Ji neklausinėtja klientų, kuo jie užsiima – kam gi darbą į namus perkelti.

 

Paprastai su jais susitinka jų mėgiamose kavinėse, stebi kokias renkasi ir klausinėja apie pomėgius, laisvalaikį. Tik ne apie darbą.

 

„Pūko švelnumas persipinantis su kaktuso dygliais, baltos kaip drobė sienos prisotintos sodrių ir aštrių interjero prieskonių, visose erdvėse atsikartojantis 3 dimensijų ornamentas, veidrodžiais sustiprintas erdvės įspūdis ir apšvietimo įvairovė, kuri šiems namas gali sukurti skirtingas nuotaikas – švelnią romantišką arba šviesią darbinę“, – taip apie paskutinį savo kūrinį kalba Vismantė.

 

 

 

Ji įsitikinusi, kad šį kartą pavyko šimtu procentų išpildyti užsakovų turėtą namų viziją. Dizainerei atrodo, kad naujų namų interjeras puikiai dera net prie šeimininkų išvaizdos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bustas.lrytas.lt