Vilniaus senamiestyje- temperamentingos dailininkės kurtas būstas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Centrinėje Vilniaus dalyje, Aguonų gatvėje, esantis būstas, tiesa, vertas daug daugiau žodžių. Ypač – įsitaisius šalimais medinio staliuko viename iš dviejų 90 kv. metrų ploto buto balkonų ir stebint vakarėjantį sostinės dangų.

 

Viršum bažnyčių bokštų raustančio dangaus panorama tiesiog atima žadą, tad belieka tik mėgautis šimtametes istorijas menančios architektūros ir gamtos peizažu. 

 

Ne vien pastogė, bet ir įkvėpimo šaltinis

 

„Norėčiau pabrėžti, kad rinkoje tokių solidžių variantų nėra daug. Pirmiausia, ir šis 3 kambarių butas, ir visa jį supanti aplinka yra itin prabangūs. Mūrinis, 2009 metais statytas penkiaaukštis daugiabutis namas yra viename ramiausių Vilniaus senamiesčio kvartalų – „Šaltinių namuose“.

 

Kvartalo teritorijoje yra vaikų žaidimų aikštelė ir vienas iš didžiausių uždarų sostinės sodų – itališkasis sodelis. Be to, „Šaltinių namuose“ yra begalė įkvėpimo šaltinių: pradedant absoliučia ramybe didžiausio Lietuvos miesto centre, tęsiant moderniu dizainu pravėrus namų duris ir erdviais kambariais su 2,75 metrų aukščio lubomis, baigiant milijono verta panorama“.

 

Pėdomis – per šiltas vonios grindis

 

Naujos statybos penkiaaukščiame name su liftu esančiame klasikinio įrengimo bute įvesta centrinio kolektorinio šildymo sistema.

 

„Judriam miesto žmogui – sostinės širdyje gyventi norinčiam viengungiui, įsimylėjėlių porai, šeimai su vaikais – šis butas puikiai tiks, kadangi šildymą namuose galėsite reguliuoti patys.

 

Ryte išeidami į darbus jį išjungsite, sugrįžę – vėl įsijungsite. Namas yra ekonomiškas, vidutinė mėnesio šildymo kaina pastate – 49,37 eurų. Be to, šildomos ir šio būsto vonios grindys. Kuomet norėsis įkvėpti gaivaus oro neišeinant iš namų, galėsite įsitaisyti dviejuose buto balkonuose arba tiesiog drąsiai atverti langus – po jais nėra nei eismo, nei automobilių“, – pabrėžia NT brokerė A.Avsejenko.

 

Būstas, kurį apžiūrėti galite spustelėję šią nuorodą, parduodamas su specialiai jam rinktais baldais bei integruota buitine technika ir yra paruoštas pilnavertiškam naujųjų šeimininkų gyvenimui. Anot NT brokerės A.Avsejenko, belieka atsiimti 90 kv. metrų ploto butą saugančias šarvo duris atveriančius raktus ir namuose pasipuošti kalėdinę eglutę:

 

„Viskas paruošta: galite mikliai išsipakuoti daiktus, pasistatyti kalėdinę eglutę ir didžiausias metų šventes sutikti naujuose namuose. Dar vienu medžiu galima papuošti balkoną, kurių bute – netgi du. Abu jie nėra įstiklint, kadangi „Šaltinių namų“ projekte buvo priimtas sprendimas „negadinti“ dailaus fasado stiklu, tokiu būdu paliekant atviras balkonų erdves.“

 

Kvartalas su ypatinga bendruomene

 

Saugumą šiame Vilniaus senamiesčio Aguonų gatvėje esančiame būste garantuoja ne vien šarvo durų užtvara, bet ir visa ypatinga kaimynystė.

 

„Saugios ne vien durys, pro kurias patenkama į šią oazę, bet ir visas kvartalas. Įvažiavimas į kiemą galimas tik pro pulteliu atveriamus vartus, todėl kiemelyje drąsiai gali žaisti vaikai – svetimi žmonės vidun nepakliūva.

 

 

Saugumas, kokybiškos statybinės medžiagos, išskirtinis interjeras, prabanga, lokacija, panorama – šie faktoriai kelia „Šaltinių namų“ kvartalo pridėtinę vertę ir lemia tai, jog šioje sostinės vietoje pigių būstų nėra, tad joje įsikūrusi atitinkama kaimynystė“, – patikina NT brokerė A.Avsejenko.

 

 

Prekyboje esančio būsto skelbimą ir daugiau nuotraukų matysite lankomiausiame NT portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.