Vilniaus centre yra butas, galintis nukelti mintis į Paryžių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Su nekilnojamojo turto agentūros „Alterera“ įkūrėja Vera Dautartiene pokalbis apie gana retai pasitaikantį parduodamą butą prasideda pokštu, jog iš paliktų meno kūrinių naujasis šeimininkas dar ilgai galės mokėti mokesčius, o gal net ir visas butas atsipirks.

Tai, žinoma, pokštas. Autentiškų meno vertybių paprastai niekas bute nepalieka, tačiau yra nemažai tokių meno kūrinių, kurie savo vertę įgauna, kuomet atsiduria ten, kur jiems ir vieta. Šiame bute tokių sutapimų yra nemažai – viskas sukurta žmogaus, įsimylėjusio Paryžių. Tai reiškia, kad dauguma meno kūrinių yra vientiso būsto vaizdo akimirka, fragmentas. Viskas suderinta taip, kad nebūtų panašu į kolekcininko būstą ar muziejų. Tiesiog visa erdvė savo svarbiuose taškuose turi tai, kas sukuria jaukumą, darną.

 

Būtent dėl to šis butas, anot agentūros vadovės, yra tas, kuris tarsi laukia to žmogaus, kuris nori gyventi pačiame Vilniaus centre ir dalyvauti pačiame įvairiausių kultūrinių ir kitų įvykių sūkuryje.

 

 

Tuo pat metu – turėti ramybės oazę, į kurią taip gera ir lengva sugrįžti vos per keletą minučių. Šis butas tarsi laukia to žmogaus, kuriam jis yra skirtas.

 

Tai yra labai patogi vieta, kurios norėtų daugybė žmonių. Katedra, upė, Gedimino prospektas – viskas šalia. Namas yra 1940-ųjų statybos, aukštomis lubomis. Beveik 115 kvadratinių metrų plotas kaip butui nėra toks ir mažas. Įsitikinkite, Aruodas.lt apžiūrėję daugiau nuotraukų. Rodos, strategiškai butas tiktų bet kokiai miesto šurmulio nevengiančiai šeimai. Čia viskas taip arti, kad gali ir automobilio neprireikti, nors galimybė jį pastatyti kieme taip pat yra.

 

 

Tik šio būsto esmė slypi kiek kitur nei tik geografijoje ar eksploatacijos išlaidose. Šis butas skirtas gyventi paryžietišku stiliumi. Tai reiškia kasdien mėgautis senamiesčio dvasia. Tai galimybė būti apsuptam lengvai neperkrautos barokiškos klasikos.

 

Taip pat tai jaukūs vakarai prie rusenančio židinio pačioje Vilniaus širdyje, nors pagrindinis šildymas – centrinis. Aukštuose ir erdviuose kambariuose galima daugybę kartų pastebėti – štai naujoviška detalė, o štai ir klasikinė, tačiau viskas taip suderinta, jog atrodo ypatingai prabangu, solidu. Tai nėra gražių ir brangių daiktų sankaupa. Tai greičiau nedidukė privati visata, kur – kaip ir danguje – kiekviena žvaigždė turi savo vietą.

 

 

Už kokią kainą parduodamas šis būstas, matysite portale Aruodas.lt įdėtame skelbime pagal šią nuorodą.