Vieno kambario bute Klaipėdoje dominuoja šviesūs atspalviai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dažniausiai prabangūs būstai išsiskiria savo plotu.

 

Šis, esantis Klaipėdos Senamiestyje, taip pat, tik kita prasme – savininkai nusprendė sukti sunkesniu keliu ir įrodyti, kad ne plotas lemia būsto prabangą, o įrengimas. Vieno kambario, vos 29 kv. m ploto bute, viskas dvelkia naujumu ir ištaigumu.

 

Modernios stilistikos bute kambarys nuo virtuvės atskirtas baru, taip nedideliame bute sukuriant papildomų erdvių. Nors paties buto apdailoje dominuoja šviesūs atspalviai, tačiau nevengiama ir ryškių spalvų.

 

 

Tiek virtuvės apdailoje, tiek virtuvės baldų komplekte matomos violetinės spalvos ir atspalviai. Kad butas skirtas kosmopolitiškam žmogui, signalizuoja įvairių pasaulio miestų pavadinimais išmarginta vidinė siena – taip susiejama su uostamiesčio, kaip vartų į pasaulį, paskirtimi.

 

Daugiau informacijos apie butą, jo nuotraukas ir kainą sužinosite nuspaudę nuorodą.

 

 

Modernumas išlaikytas ir pasirenkant įrangą: bute yra indukcinė viryklė, šaldytuvas, indaplovė, mikrobangų krosnelė, skalbimo mašina, televizorius, garso aparatūra.

 

 

Visa aplinka gali nušvisti naujai, nes taikant apšvietimo sprendimus numatyta daugybė apšvietimo variantų, kuriuos reguliuoja sensoriniai jungikliai. Šį butą ypatingą daro ne tik įrengimas, tačiau ir vieta.

 

 

Žengus vos keletą žingsnių iš naujos statybos namo laiptinės, kuri dėl augalų gausos gali būti vadinama mini žiemos sodu, – Senamiesčio turgus, Friedricho pasažas, kepyklėlės, restoranai, kavinės bei senoji perkėla. Taip, detalės nesuklaidino – butas yra ant Danės krantinės, šalia promenados. Taigi būsto savininkai ne veltui investavo lėšų ir pastangų kad sukurtų gražiausios Klaipėdos vietos vertą butą.