Užupio dvasią atspindi butas su išskirtinėmis detalėmis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1940-aisiais statytame name išsaugota autentiška koklinė krosnis, šiandien tarnaujanti kaip židinys, o didžioji dauguma erdvių išklotos itin spalvingomis plytelėmis. Jas nuramina šviesūs vienspalviai virtuvės ir miegamųjų baldai. Pagrindinėje bendroje erdvėje yra televizorius, minkštieji baldai ir virtuvės sala, kuri taip pat tarnauja ir kaip valgomojo stalelis.

Butą pardavinėjantis bendrovės „ReBaltic“ nekilnojamojo turto brokeris Nerijus Lisauskas sako, jog būsto interjerą kūrė šeimininkė. Interjero dizainas yra jos hobis, todėl būstas – savitas, tačiau puikiai atspindi menišką dvasią. „Šis butas vieniems gali patikti, kitiems – visiškai nepatikti. Toks yra jo stilius: bute gausu išskirtinių detalių – laiptų, veidrodžių, ir jis parduodamas su visais jame esančiais baldais“, – sakė N. Lisauskas. 

 

Svetainės-valgomojo ir virtuvės erdvės centre kabo veidrodis, kurį dengia metalo „vijokliai“– tai kartu ir veidrodis, ir meno kūrinys. Būstą parduodantis nekilnojamojo turto brokeris sako, kad tokių meno kūrinių būste yra ir daugiau: kaltinėmis detalėmis puošti šviestuvai, garų surinktuvas virš virtuvės salos, laiptų turėklai. Antramajame aukšte įkurti du vaikų ir šeimininkų miegamasis, taip pat – vonia.

 

 

Čia taip pat skamba margaspalvių plytelių raštas, miegamuosiuose prie jo priderinti tapetai su gėlių motyvais. Tik vaikų miegamieji kiek ramesni – jie iškloti medienos parketlentėmis, dažyti šviesiomis spalvomis. Vienas iš išskirtinių šio būsto elementų – kalti laiptų turėklai.

 

Senų mūrų šildymas kišenių neištuština

 

Butas yra 110-ies kvadratinių metrų ploto, tačiau neturi pagrindinės seniems namams būdingos problemos – didžiulių sąskaitų už eksploataciją. Šildymas yra dujinis ir grindinis, ta pačia sistema pašildomas ir vanduo. N. Lisausko teigimu, išlaidos visiems komunaliniams mokesčiams tėra apie 100 eurų per mėnesį.

 

a„Komunalinės paslaugos atsieina apie 53 eurus (iš jų 30 – kaupiamosios lėšos bendrijos reikmėms), dujos – apie 100 kubu, t.y. apie 39 eurai. Viso butu apie 90 euru be elektros“, – tokius duomenis nekilnojamojo turto brokeriui pateikė šeimininkė. Iš išorės namas susilieja su meniška rajono aplinka – jo fasadas išlikęs autentiškas, nerenovuotas. „Iš išorės namą būtų galima pavadinti „senojo Užupio veidu“. Tai būstas, skirtas autentiką vertinantiems pirkėjams. Susidomėjusieji jau pradeda lankytis apžiūrose, bet esu tikras, kad šio butas turi sulaukti savo pirkėjo – tai nebus greitas pardavimas, – sakė N. Lisauskas.

 

 

Sužinoti šio buto kainą ir pamatyti daugiau nuotraukų galite paspaudę šią nuorodą.