Unikalaus charakterio apartamentai vienoje geriausių Vilniaus vietų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Skelbimas apie šį išskirtinį būstą įdėtas lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt. Pastatą, kuriame įsikūręs šis butas, 1951 m. sukūrė italų dizaineris Giovani Ripa Angioletto ir jam suteikė „Mokslininkų namo“ pavadinimą. Neries pakrantės fone iškilusi smailė yra vienas geriausiai atpažįstamų modernaus Vilniaus simbolių.

 

Mokslo ir meno darbuotojams projektuoti butai išsiskyrė prabanga – statyta iš kokybiškų medžiagų, o butai planuoti erdvūs, su aukštomis lubomis ir didelėmis arkomis. Puošni, tačiau šaltoka pastato išorė savaime traukia praeivių akį, bet užėjus į vidų, užplūsta visai kitokie jausmai.

Erdvės nepritrūks

 

Pirmiausia, kas pasitinka užėjus į šiuos namus, yra labai netradicinis vidaus tūris. Tai tikrai erdvus butas, užimantis kiek daugiau nei 200 kvadratinių metrų, o lubų aukštis siekia 5 metrus. Be to, šis aukštis išnaudotas prasmingai – virš svetainės pastatytas antresolinis aukštas, kuriame įrengtas miegamasis tarsi pakelia virš visų kasdienybės problemų.

 

 

Buto interjeras yra gan minimalistinis, tačiau tai sukuria didingumo įspūdį, o jaukumo prideda šiltos pastelinės spalvos, natūralus medis, itališki akcentai ir žymių dalininkų dekoruotos sienos. Tai kūrybai ir kontempliacijai nuteikianti vieta, kurią tokia pavertė kelerius metus čia gyvenusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuri ir yra šio buto pardavėja.

 

 

Turbūt vienas svarbiausių dalykų kūrybiškiems namams yra skirtingos erdvės. Pagrindinė – žinoma, yra už daugelį butų didesnė 92 kvadratinių metrų svetainė, kurios viduryje, tarsi aukuras, įrengtas židinys, matomas iš antresolinio aukšto miegamojo. Iš viso bute yra trys kambariai ir daugybė jaukių pakylų bei kampelių, o kaip ir kokiai paskirčiai jie bus naudojami – jau naujojo savininko fantazija. Be to, kontempliacijai labai tinka ir didžiulis vonios kambarys. Daugiau parduodamo buto nuotraukų rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

 

Tinka žmogui, vertinančiam kūrybą

 

Apie vietos patogumą daug kalbėti turbūt neverta – tai viena geriausių gyvenamųjų vietų Vilniuje. Rami aplinka ir nedidelė kaimynystė visiškai šalia veiksmo miesto centre – tai tokia lokacija, kurios neatsisakytų absoliuti dauguma miestiečių. Net vaizdą pro langus galima pasirinkti pagal nuotaiką: iš vienos pusės atsiveria Neries krantinė ir „Mažasis Manhetenas“ Konstitucijos prospekte, iš kitos – bažnyčia ir Lukiškių aikštė. Tad priklausomai nuo nuotaikos ir įkvėpimo poreikio galima rinktis, kas arčiau širdies.

 

 

Pasak nekilnojamojo turto brokerio, Ričardo Sablovskio, šis butas tinkamiausias tiems, kurie ieško įkvėpimo, vertina kūrybą ir nori buto, kurį galėtų pavadinti namais. „Šis būstas tiktų žmonėms, kuriems reikia įkvėpimo, kurie nori kurti. Tokiems, kurie gyvendami nori jaustis daugiau negu bute. Tai tokia erdvė, kuri nevaržo, kurioje žmogus jaučiasi gerai, kur ateina draugai ir nuolat kas nors vyksta. Jis tiktų ir jaunam žmogui, kuris nori turėti nuosavą erdvę arba žmogui, kuris nori atsipalaiduoti po darbo.

 

 

Pakilus į viršų, esi vienas visame aukšte“, – pasakojo pašnekovas. Jis atsikleidė, kad šis butas padarė įspūdį visiems, kurie kol kas buvo užsukę apsižvalgyti: „Buvo atvykę įvairiausi žmonės, nuo 18 iki 50 metų, ir visiems jis patiko. Tai tikrai toks butas, į kurį įdėta dvasios“, – kalbėjo R.Sablovskis.