Taisyklingas baldų išdėstymas miegamajame įtakoja miego kokybę

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jeigu jaudinatės dėl to, kaip tinkamai sustatyti baldus miegamajame, tiesiog vadovaukitės mūsų patarimais. Ypatingai svarbu yra tai, kad baldai būtų geros išvaizdos, šiuolaikiško stiliaus, ir tinkamo dydžio, tokie, kurie užimtų kuo mažiau vietos erdvėje.

 

Lova – Savaime aišku, kad lova su patogiu čiužiniu yra pats didžiausias baldas kambaryje, ir yra labai svarbu, kur ją pastatysite. Rinkdamiesi vietą lovai, įsitikinkite, kad prie jos bus galima nesunkiai prieiti. Geriausia vieta yra priešais didžiausią kambario sieną. Tačiau, jei to neleidžia durys ar langai, galite lovą statyti nebūtinai centre, lovos galvūgalį galima nukreipti į kampą.

 

 

Subalansuokite erdvę – Kadangi lova yra didelis baldas, jums reikės pasiekti pusiausvyrą mažesniais baldais kambaryje. Jeigu ties lova yra tuščios vietos, galite pastatyti du mažus naktinius stalelius iš abiejų pusių. Tiesiog įsitikinkite, kad stalelių ir lovos aukštis yra vienodas. Arba galite rinktis naktinės lempos stalelį.

 

 

Spintelės – Spintelės miegamajame puikiai tinka, kadangi jos naudojamos kaip knygų lentynos arba televizoriaus staleliai. Jei kambaryje yra didelė siena, patartina pastatyti žemą ir plačią spintelę. Siauros sienos ar kampai tinka aukštoms spintelėms statyti. Iš kitos pusės, jei turite papildomos erdvės, galite spintelę pastatyti prie lango, ir taip tinkamai išnaudoti erdvę.

 

Baldus išdėliokite pagal tai, kaip juos naudosite – išdėlioję svarbiausius baldus, apgalvokite savo veiklą kambaryje. Jei mėgstate atsigulę žiūrėti televizorių, tuomet jį statykite priešais lovą, kad galėtumėte patogiai žiūrėti. Iš kitos pusės, jeigu jums patinka skaityti lovoje, būtinai pasirūpinkite naktine lempa ir staleliu, bei erdve, kurioje susidėsite knygas.