Šviesos magija: šviestuvai, kurie pakeis namų interjerą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kokiomis naujienomis labiausiai domisi lietuviai? Kąinterjeruose siūlo dizaineriai?Kokie šviestuvai – saugiausias pasirinkimas kuriantiems namus be profesionalų pagalbos? Dėmesio vertas naujienas pristato vieno didžiausių šviestuvų salonų tinklų Lietuvoje UAB „Ardena“ projektų vadovė TATJANA SPRAINAITĖ. 

 

Gamintojo „Masiero“ kolekcija„Nappe“ – kokybės ir modernios elegancijos duetas. Šių italų namų kūriniai priverčia aiktelėti net išrankiausius interjero kūrėjus.

 

Jie nepalieka abejingų – lengvai nuo judesio skambantys metalo vamzdeliai nepriekaištingai išsklaido šviesą, o įvairių formų šviestuvų simfonijos gali būti modifikuojamos, priderinamos prie kiekvieno poreikių.

 

 

Šiuo metu tai vieni populiariausių šviestuvų tuose interjeruose, kur kiekvienas daiktas turi aiškią vietą, funkciją. Ypač vertinami eklektikos gerbėjų.

 

Naujoji gamintojo „Light4“ kolekcija„Eclipse“ užburia savo spindesiu. Plonas modernaus stiliaus korpusas su nesuskaičiuojamu kiekiu lengvų krištolo lašelių primena žėrintį lietų.

 

 

Tai šviestuvai, kurie puikiai tinka ir prie prabangiu gobelenu trauktų fotelių, raudonmedžio ar ąžuolo masyvo, ir prie stiklinių, minimalistinių baldų. Saugus pasirinkimas klasikos gerbėjams, kuriantiems modernius namus.

 

 

Viena geriausiai architektų įvertintų naujienų – gamintojo„Light4“kolekcija„OMG“(angl. „OhMyGlass“).Tai įvairių formų, dydžių ir ypatingų pakabinimo būdų žaismas. Šie šviestuvai prikausto dėmesį iš pirmo žvilgsnio.Retro stiliaus, skaidraus arba balto stiklo gaubtai, šlifuoto nikelio arba aukso apdaila – tokie šviesos šaltiniai tobulai užpildo klasikinį interjerą, suteikdami jamšiuolaikiškų potėpių.

 

 

 

Tarp populiariausių naujienų bendram ir akcentiniam apšvietimui pirmoje eilėje puikuojasi šviestuvai, sumontuoti ant bėgelių.

 

 

„Ardena“ pristatė naujo Lietuvos rinkoje gamintojo „Labra“ šviestuvus„Multisystem“. Jie,tik pasirodę šalyje, jau yra projektuojami daugybėje interjerų: nuo butų iki prestižinių namų. Šie magnetų principu bėgeliuose keičiami šviestuvai, kuriuos bet kada galima papildyti, apkeisti vietomis, yra itin patogus ir lengvai montuojamas sprendimas.

 

 

 

Pakabinami lubiniai, pastatomi ar akcentiniaikolekcijos gaminiai suteikia apšvietimui grožio ir impresijos, o funkcionalumą garantuoja mažiau dėmesį atkreipiantys variantai.

 

 

Bėgeliams ir prožektoriams populiarumu nenusileidžia įleidžiami, užglaistomi šviestuvai. Tokio pobūdžio šviestuvai sukuria kokybišką šviesos srautą, nors yra beveik nepastebimi. Tobulėjant technologijoms, lubose galima paslėpti įvairiausių formų šviestuvus ir netgi reguliuoti šviesos kryptį.

 

Gamintojo „Miloox“ kolekcija „Jugen“sužavi ieškančius elegantiškų, šiuolaikiškų šviestuvų, lengvai derinamų interjere. Apvalūs neskaidraus balto stiklo šviestuvai jau kurį laiką išsilaiko populiarumoviršūnėse. Šią liniją sudaro pakabinami šviestuvai su skirtingu skaičiumi burbulų, pastatomi irsieniniai. Jais galima užpildyti erdvę, neskiriant daug pastangų, kuriųdažniausiai pareikalauja skirtingų formų ar net gamintojų šviestuvų pritaikymas vienoje erdvėje.

 

Pastatomi šviestuvai – tai funkcionalinamų dekoro detalė, ne mažiau svarbiuž vazas,tinkamaiparinktas knygas bibliotekos lentynose ar stalą dengiančią staltiesę. Funkcionalumu pasižymintis gamintojas „Nowodvorski“ visai neseniai rinkai pristatė „Wheel“ toršerą.

 

 

Šis buvo greitai pastebėtas interjero kūrėjų. Juodos, marmurą ir medį primenančios plokštumos atspindi dažniausiai namų aplinkoje derinamas tekstūras, todėl lengvai įsilieja į panašių atspalvių erdves.

 

„Ardenos“ projektų vadovė T. Sprainaitė sako, kad išsirinkti iš bene 200 gamintojų ir 10 000 šviestuvų asortimento – nelengva užduotis, ir rekomenduojavisada kreiptispagalbos į konsultantus ar vadybininkus.

„Pirmą kartą su apšvietimo klausimais susiduriančiam žmogui reikia numatyti daugybę veiksnių, kurie daug svarbesni už paties šviestuvo estetiką. Šviesi ir gyvybės sklidina namų aplinka privalo reaguoti į sezono, natūralios šviesos pasikeitimus, gyventojų elgseną, jau esamų šviesą skleidžiančių objektų visumą“, – pokalbį apie apšvietimo tendencijas baigia „Ardenos“ atstovė.

 

———————————————————————————————-
SURASKITE TAI, KO TAIP ILGAI IEŠKOJOTE
„Ardenos“ salonai:
VILNIUS: Vytenio g. 20, Verkių g. 44 (PC „Unideco“)
KAUNAS: Savanorių pr. 290
KLAIPĖDA: Minijos g. 42, (PC NIC)
ŠIAULIAI: Pramonės g. 17B, (PC NIC)
www.sviestuvai.lt
www.ardena.lt