Šviesi ir atvira erdvė namuose su žalumos elementais

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pagrindinis kliento pageidavimas buvo – sukurti šviesią ir atvirą erdvę namuose, pripildyta natūralios šviesos ir žalumos.

Siauri ir aukšti namai, labiausiai paplitęs būsto stilius Vietname, dažnai susiduria natūralios šviesos ir vėdinimo problema. Šio namo atveju, dviejose ilgose šoninėse sienose negalima įrengti nei langų, nei durų. Taip pat Vietnamo žmonės namuose linkę turėti daug sienų ir pertvarų, kurios atskirtų kambarius.

Tad pagrindinė tema projektuojant šį namą buvo pateikti atvirų erdvių išplanavimo būstą, propaguojant kiek naują gyvenimo būdą Vietname, ir potencialiai tamsioms ir drėgnoms patalpoms suteikti erdvės, šviesos ir gryno oro. Pažiūrėkime nuotraukas, kaip projektuotojams tai pavyko.

Fantastinio vaizdo miegamasis su žaliuojančiu krūmeliu tiesiog iš grindų ir Feng Šui iš Didžiosios raidės.

 

Atvira miegamojo erdvė, norint privatumo, gali būti atitverta medinėmis sulankstomomis ar suveriamomis durimis.

 

 

Fantastiškas vaizdas iš viršaus pro angą į dar vieną augalą, augantį lyg kieme. Pietų kraštuoseribos tarp interjero ir eksterjero nėra tokios ryškios, kaip gyvenant Lietuvoje, Anglijoje ar Norvegijoje. Kur dar ten mes gyvename?

 

 

Atrodo, kad tai vaizdas iš viršaus, bet iš tiesų tai viršutinio aukšto perspektyva. Puiki balta, saulės nušviesta terasa, esant atviroms suveriamoms durims, prasitęsia į namo erdves.

 

 

Namas vamzdelis ar stovinti degtukų dėžutė, jei kas dar prisimena, kaip ji atrodo.