Svetainės interjeras

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Lengva suprasti, kodėl pastaroji namų vieta reikalauja daųg ploto: tai vieta, kur klausomės muzikos, atsipalaiduojame, plepame su draugais ir žiūrime televizorių. Kadangi namai vis mažiau suskirstyti į atskiras zonas ir yra mažiau formalūs, kiekviena svetainė tampa pačia didžiausia universalia erdve namuose.

Dėl šios erdvės patogumo ir teikiamo malonumo svetainė yra ir daugiausiai baldų turintis kambarys. Visus įdomiausius aiktus , dekoro elementus norisi pastatyti ne kur kitur kaip svetainėje – ir tik tai pačioje labiausiai akį traukiančioje vietoje. Ir mėgstamiausią paveikslą su plačiais rėmais, ir jubiliejaus proga padovanotą vazą ir fotografijas iš išvykų…

Tai, ką norisi visados matyti, tai, kuo reikia pasigirt – visa tai bandome pastatyti būtent svetainėje. Dėl to labai neretai svetainės tampa įvairių daiktų, galbūt net sendaikčių ar antiakvarinių baldų sandėliu, prikimštu įvairiausių elementų, o dėl šio užpildymo ji praranda savo dizaino lakoniškumą, išvaizdą ir stiliaus vientisumą.

Svetainės atliekamos funkcijos yra labai individualios ir priklauso nuo  kiekvienos šeimos. Įvairios šeimos visada turės skirtingus skonius ir poreikius, tad kiekviena svetainė atliks vis kitokias funkcijas ir atrodys originaliai. Bet beveik visuose šiandieniniuose namuose ar butuose pirmąją vietą interjere užima namų kinas ar televizorius.

Prieš kurdami svetainės interjerą apsispręskite, ką norite joje pastatyti. Pirmiausia, iš norimų svetainėje turėti baldų reikia išsirinkti pagrindinį, kuris būtų vizualinis visos pagrindinis elementas ir patalpos centras, aplinkui kurį būtų kuriamas visas kambario interjeras.

Ką ir kaip su juo derinti? Tai – labai individualus klausimas kiekvienai šeimai, tačiau svarbiausias tvarkingo interjero principas yra paprastas: dauguma daiktai patalpos viduje turi būti išdėstyti taip, kad atrodytų, jog viskas yra savo vietose.

 

Raktiniai žodžiai: Svetainė, Interjeras,  Erdvė, Kambarys, Baldai, Interjero kūrimas.