Svetainės atnaujinimas už 150 EUR

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Svetainė turi būti universali, dvelkti jaukumu, tačiau tuo pačiu išlikti funkcionali. Jei jūsų poilsio kambariui to labai trūksta, pasitelkite vaizduotę arba SENUKŲ interjero dizainerio patarimus ir sukurkite tobulą poilsio kampelį sau ir artimiesiems.

 

Pažvelkite kaip už 150 EUR pasikeitė konkurso „Atsinaujink su Senukais“ laimėtojos svetainė.

PRIEŠ:

 

 

PO:

 

 

 

4 žingsniai atsinaujinimo link:

APŠVIETIMAS. Svarbiausia planuojant apšvietimą neapsiriboti vos vienu šviesos šaltiniu. Įsirenkite pagrindinį pakabinamą šviestuvą, tačiau prie sofos dar pastatykite ir toršerą, taip galėsite rinktis šviesos ryškumą.

BALDAI. Be sofos ar staliuko prie jos, reikia apmastyti ir tai, kur laikysite savo įvairius interjero aksesuarus bei knygas. Jei turite vaikų, apatinėje lentynoje galite laikyti jų knygutes, o aukščiau sudėti suaugusiųjų daiktus. Svarbu suderinti baldų formas ir spalvas, kitaip kambarys chaotiškai.

SPALVOS. Svetainė turi turėti vieną arba kelias dominuojančias spalvas, o prie jų jau reikėtų derinti įvairius aksesuarus. Geriausi akcentai yra neutralių spalvų, švelnių tonų ir per daug nekrintantys į akis bei papildantys bendrą kambario vaizdą.

AKSESUARAI. Be jų svetainė neatrodys „užbaigta“ bei jauki. Aksesuarais gali būti dekoratyvinės pagalvėlės, kurias dėsite ant sofos, staltiesės, nuotraukos rėmeliuose ar vazonėliai su gėlėmis.

PASINAUDOK INTERJERO DIZAINERIO PASLAUGOMIS

Stilingai atsinaujinti namų interjerą arba suplanuoti naujų namų stilių gali būti pakankamai sudėtinga.

Kviečiame konsultuotis su mūsų prekybos centruose dirbančiais dizaineriais, kurie:

Pateiks patarimų interjero projektavimo klausimais.

Padės parengti interjero ir išorinio vaizdo projektą.

Pasiūlys, kaip stilistiškai suderinti plyteles, tapetus ar grindis.

Priderins prie Jūsų turimų baldų interjero apdailos atspalvius ir raštus.

Organizuos patalpų išmatavimo darbus ir suprojektuos kambario interjerą.

Sukurs 3D interjero vizualizacijas.

Jeigu prekes įsigijote „Senukų“ prekybos centruose, pagal mūsų dizainerio parengtą projektą dizainerio paslaugomis galėsite naudotis nemokamai. Dėl kitų paslaugų įkainių klauskite tiesiogiai interjero dizainerio.

Dizaineriai ne tik konsultuoja parduotuvėje, tačiau vyksta ir į suplanuotus vizitus pas klientus. Tam, kad atėjus konsultacijos nereikėtų laukti, geriausia jai užsiregistruoti iš anksto.