Svarbūs miegamojo interjero akcentai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau nepaisant išvaizdos, svarbiausia yra kokybė. Kokybiška patalynė – gero poilsio ženklas. Minkšta ir lengvutė, puri antklodė lemia ramesnį ir geresnį miegą (Ypač vaikams). Kokybiška patalynė – tai patalynė, kuri yra maloniai šilta, jauki ir minkšta. Kokybiška – reiškia tinkama naudoti visus metus, nepriklausomai nuo sezono.

Miego kokybę, žinoma, lemia ne tik patogus čiužinys, kokybišką antklodė ir pagalvės, bet ir švelni, minkšta bei ekologiška patalynė. Malonu, kai atsigulus į lovą prie jūsų kūno priglunda švelnus bei mikštas, malonus audinys.

Tačiau didžiausias uždavinys – pasirinkti tinkamiausią audinį patalynei. Tad aptarkime patalynės siuvimui dažniausiai naudojamus audinius, jų savybes, privalumus ir trūkumus.

 

Drobė. Tai patvarus ir ilgaamžis audinys. Dažnai manau pasakytų, jog ji šiurkštoka, bet tai netiesa. Ji standi, bet kokybiška būna minkšta ir labai maloniai priglunda prie kūno, jo "nekandžioja".

 

Medvilnė. Visais laikais vadinama visų audinių karaliene. Ji praktiška, maloni kūnui, švelni ir minkšta. Tiesiog tobulas pasirinkimas patalynei. Tai galima sakyti ir populiariausias audinys naktiniams rūbams. Medvilnė puikiai sugeria drėgmę ir leidžia kūnui kvėpuoti. Medvilninė patalynė natūrali ir patogi. Taip pat medvilnė atspari skalbimui, greitai nenusidėvi, nelinkusi glamžytis. Patalynė iš medvilnės nereikalauja specialios priežiūros, ją paprasta skalbti, praktiškai nereikia lyginti.

 

Šilkas. Tai prabanga dvelkiantis audinys. Šilkas – taip pat geras pasirinkimas patalynei. Sudėtyje esantis šilkas patalynę padaro slidesnę, vėsina kūną. Tačiau šilką patartume rinktis vasarą. Žiemą su juo tiesiog būtų nejauku.

 

Viskozė. Viskozė yra natūralus pluoštas, cheminiu būdu gaunamas iš celiuliozės. Ši medžiaga savo struktūra dažnai primena šilką, tačiau jos priežiūra yra kur kas paprastesnė.

 

Linas. Tai natūralus ir labai tinkamas audinys patalynei. Patalynė iš lino buvo audžiama jau nuo seniausių laikų. lininė patalynė – ilgalaikė ir labai patvari. Priežiūros reikalauja nemažai : švelnus skalbimas ir lyginimas. Tačiau malonumas gulėti ant lininės patalynės paperka labiau nei spec priežiūra. Lininė patalynė labai tinka vasarą, nes ji tolygiai išsklaido drėgmę ir palaiko vienodą kūno temperatūrą. O žiemą patalynė iš lino maloniai šildo, suteikia jaukumo.

 

Apskritai visą patalynę rekomenduojama vėdinti, dažnai skalbti ir lyginti. Išskalbta, išdžiovinta lauke bei išlyginta patalynė tobuliausias variantas, ji gaiviai kvepia, yra minkšta ir begalo švelni.