Susižavėjimo euforija ir miegamųjų interjerai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tai jausmas panašus į įsimylėjimą. Tiesiog akys, dėmesys, jausmai.. – susižavėjimas akimirksniu ar meilė iš pirmo žvilgsnio! Ir neaišku, kodėl. Spalvos, proporcijos, mastelis? Kaip graži mergina ar moteris, patrauklus vaikinas ar vyras. Lyg susižavėjomo lemputė akimirksniu būtų įsižiebusi. Vieni dažniau, kiti rečiau užkalbina savo susižavėjimo objektą..

 

Puikus interjeras! Geras! Nuostabu!!!

 

Bet dažnai susižavėjimo, įsimylėjimo ar meilės reikaluose po kurio tai laiko pasirodo, kad tai ne ta pati mergina ar vaikinas, kurios,-io viziją Jūs įsimylėjote. Kažkur tai dingsta susižavėjimas, euforija..

 

Nesenai skaičiau James Redfield “Celestino šventyklos pranašystės”, kad reikėtų pralaukti ar nepakliūti į įsimylėjimo “žabangas”, tuomet tikra meilė gali gimti. Kaip pralaukti? Paprasčiausiai įsimylėjelei,-iui reikėtų kuo geriau susipažinti su savo susižavėjimo objektu. Prasibrauti pro žavesio oazės miražą. Kuo geriau susipažinus, euforija, susižavėjimo banga nuvilnija, palikdama tikrus jausmus: meilę arba viso gero!

 

Panašiai su interjero dizainu. Kas patinka valgomąjame kambaryje? Kodėl šviestuvai miegamojo interjere taip traukia mano akį? Kodėl spalvos svetainės kambario interjere net liežuvį prie gomurio pritraukia? Gal yra kokie tai dėsningumai tarp pasikartojančių linijų, formų, tūrių virtuvės interjere? Pabandžius suprasti susižavėjimo – kambario buto, namo interjeru priežastis, susižavėjimas dingsta. Atsiranda supratimas, estetikos pojūtis, artimumas ar meilė interjero dizaino detalėms ir kambario, buto ar namo interjero visumai taip pat interjero autoriams ir šeimininkams.

 

Jei stebint žemiau esančias miegamųjų interjerų nuotraukas, kuris nors vienas ar keletas interjerų sukels Jumyse susižavėjimo bangą, pabandykite “įsimylėjimą” pergyventi, išsklaidyti – stebėdami interjerą nuotraukoje, pastebėdami vis daugiau ir smulkesnes detales. Lyginkite detales, medžiagas tarpusavyje. Surinkite kuo daugiau linijų, formų spalvų, detalių savo mintyse. Pabandykite susižavėjimą transformuoti į supratimą.

 

 

 

Be rausvo stogo už lango žalsvai citrininės spalvos šviestuvas jaustųsi vienišas.

 

 

..kaip ir rausvos spalvos pilkame fone tapetai ant sienos miegamąjame be rausvai pilkšvo chalato, kabančio ant durų. Kaip ir juodi chalato rankogaliai be paslaptingos tamsos, tūnančios tarp pravertų durų ir staktos.

 

 

 

 

Vyriškai kresnos, stabilios kopėčios ir moteriškai grakštus šviestuvas miegamojo interjere.

 

 

 

 

Laimingas, matantis grožį net nuobodžiuose dalykuose.