Stilingas Senamiesčio butas žavi keliasdešimčia pilkų atspalvių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

is taip pat priduria, jog būstą šioje miesto dalyje dažnai renkasi prestižą vertinantys, geras pajamas turintys pirkėjai.

 

Čia būsto su daline apdaila kaina naujame, kokybiškame projekte prasideda nuo 3 tūkst. eurų už kv. m. Šiuo metu Vilniuje, Basanavičiaus gatvėje, 2016 metų statybos name parduodamas įrengtas dviejų kambarių butas atitinka visus Senamiesčio gyventojo lūkesčius – yra itin patrauklioje vietoje, pasižymi rafinuotu interjero dekoru, yra įrengtas kokybiškomis medžiagomis. Skelbimą peržiūrėsite portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą. Atstumas nuo vienos pagrindinių Senamiesčio gijų (Trakų gatvės) nuo čia įveikiamas vos per keletą minučių pėsčiomis.

 

„Visas projektas yra aptvertas, uždaras, nuolat stebimas vaizdo kameromis, tad yra ir privatus, ir saugus. Išėję į lauką pro vartelius patenkame į ramų Reformatų skverą“, – parduodamo buto lokaciją komentuoja M.Kučinskas.

Be to, butas yra C korpuse (visą objektą sudaro A, B ir C korpusai), kuris išsidėstęs atokiausiai nuo gana judrios J. Basanavičiaus gatvės. Čia tvyro rami aplinka, buto kaina ir vertė yra didesnė nei kituose korpusuose.

 

 

Idealu gyventi dviese

 

„Tai yra kompaktiškas vieno miegamojo butas. Jis labiau skirtas porai arba vienam suaugusiajam ir vaikui. Beje, šiame bute prieš tai gyveno savininkė su savo 10-ies metų dukra“, – galimą pirkėjo portretą komentuoja „Baltic Sotheby’s International Realty“ atstovas. Jo teigimu, būstas buvo įrengtas ne pardavimui, o sau, ir tai atsispindi kiekvienoje detalėje:

 

 

„Kai butas įrengtas pardavimui, naudojant vienas ar kitas medžiagas yra pataupyta. Šiuo atveju tikrai netaupyta – sudėtas natūralus parketas, akmens masės plytelės. Prie ornamentikos palubėse meistrai dirbo beveik tris savaites – ji buvo dažoma ir šlifuojama rankiniu būdu.“ Būsto interjere vyrauja daugybė pilkų tonų atspalvių, kurie kontrastingai dera prie ryškesnės minkštųjų bei valgomojo baldų violetinės paletės, o kartu ir įspūdingai žaismingo dušo kambario. Idėjiniu šių atspalvių šaltiniu veikiausiai buvo pasirinktos lubos. „Jos yra kiek aukštesnės nei standartinės – siekia 3 metrus. Buto savininkė, norėdama išsaugoti lubų aukštį, jų nedengė gipso kartonu, paliko atvirą betoną, ir šis tapo vienu iš interjero akcentų“, – teigia M.Kučinskas.

 

Struktūriniai privalumai

 

Be jau išvardytų privalumų naujos statybos name esantis butas atitinka aukštus energinės klasės standartus. Čia yra įdiegta rekuperacija (mechaninis patalpų vėdinimas), dėl kurios išlaidos būsto šildymui yra mažesnės, itin pagerėja mikroklimatas patalpose. „Be to, čia nėra radiatorių – visur įdiegtas reguliuojamas grindinis šildymas, kurio temperatūrą savininkas gali reguliuoti internetu, prisijungęs iš bet kurios vietos. Verta paminėti ir tai, kad visame projektų komplekse yra įdiegta elektromagnetinė vandens nukalkinimo sistema, dėl kurios padidėja tiekiamo vandens kokybė“, – privalumus komentuoja M.Kučinskas.

 

 

Dar vienas svarbus aspektas – papildomos saugumo priemonės. „Kadangi butas yra pirmame aukšte, be to, kad čia yra įdiegta signalizacija, teritorija stebima kameromis, buto savininkė papildomai įdiegė specialią permatomą plėvelę, saugančią išorės stiklą nuo vandalizmo. Net jeigu kažkas mestų akmenį ar bandytų laužtis jėga, jiems nepavyktų sudaužti stiklo“, – teigia NT pardavėjas. Galiausiai, svarbiausias šio šiuolaikiško Senamiesčio būsto privalumas – jo būklė.

 

 

„Butas yra visiškai įrengtas ir parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Jam nereikia absoliučiai jokio remonto, nes viskas atrodo taip, kaip nuotraukose – ateini su savo asmeniniais daiktais ir gyveni“, – reziumuoja pašnekovas.