Stačiakampė forma buto interjere Italijoje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Mediniame kube iš bendros virtuvės, valgomojo erdvės pusės įmontuota virtuvinė įranga.. ir projektuotojų išmonės dėka atsirandančiame buto antrame aukšte – atvira, medinė stačiakampė konstrukcija – stalas. Medinis kubas savo formos pilnumu, stalas savo konstrukcijos tuštumu – kontrastuojantys elementai, kurie kaip ir “suverti ar pakabinti” laiptais, tiksliau laiptų pakopomis, dar tiksliau balto metalo lakštais, palaipsniui kylančiais aukštyn ir atrandančiais nedidelę palėpę ar loftą bute. 

 

Sukuriama namų biuro erdvė, įgalinanti atsitraukti ar pasislėpti nuo gatvės ir namų šurmulio. Puiki ir originali idėja – optimaliai išplanuotos gyvenamos erdvės pavyzdys.

Atkreipkite dėmesį į medinę lentyną, tampančią trečia pakopa, ir paskutine pakopa tampančias medines grindis. Juodos spalvos svetainės baldai perspektyvoje, apvalių formų, odinis fotelis kiek suminkština baltai minimalias erdves.

 

Plastikinė balta kėdė. Atviras, vizualiai erdvus namų biuras – puiki vieta naujoms idėjoms generuoti.

 

 

Ilga medinė lentyna tampa trečiąja laiptų pakopa. Laiptų pakopos – balto metalo lakštai, beveik susilieja su balta siena. Atspindžiai, šešėliai..

 

 

Medinės grindys tampančios, paskutine laiptų pakopa.

 

 

 

Senas, masyvus medinis stalas. Suteikime kiek istorijos, prisiminimų, ar kiek išplėskime buto erdvės ir detalių egzistavimą laike. Laiko dimensija bute.

 

 

Lyg ir vyšnia pasispalvojanti bendra virtuvės, valgomojo erdvė.

 

 

 

Kas slypi už medinio kubo sienų ir sienučių.

 

 

Kiek daugiau spalvų..