Spalvų terapija: kokiuose namuose jausitės laimingi?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jau seniai įrodyta, kad spalvos gali paveikti smegenų reakciją, tad smagu pasiskaityti patarimus namams ir rasti idėjų, kaip dekoruoti kambarius. Atverkite laimei duris!

Geltona spalva. Nuo ryškios iki švelnios pastelinės – ši saulės spalva džiugins, pakylės ir suteiks geros energijos vaikų kambariams arba svetainei. Taip pat rekomenduojama geltonos spalvos detalėmis dekoruoti darbo erdvę – tiek namuose, tiek ofise.

 

Žalia spalva simbolizuoja atsinaujinimą ir šviežumą. Tikima, kad ji netgi padeda balansuoti organizmo procesus, tad gali pagerinti sveikatą. Jeigu tuo ir netikite, vis tik žalia spalva virtuvėje įkvėps valgyti sveikiau – čia nepabijokite varijuoti keliais žaliais atspalviais.

 

 

Oranžinė spalva. Ši spalva skatina bendravimą, tad jeigu norite smagių pasisėdėjimų su draugais ar šeima, svetainę galite puošti oranžiniais aksesuarais.

 

 

Balta spalva. Sakoma, kad tai naujos pradžios ir geros pabaigos spalva. Ji įneš jums ir jūsų namams ramybės, harmonijos. Pagal feng shui, kinų energijos sklaidos patarimus, geriausia baltas erdves palikti šiaurinėje ir šiaurės vakarų pusėje. Kitose patalpose baltos detalės gali atsverti ryškias spalvas.

 

Mėlyna spalva. Tai ramybės ir santarvės spalva, kuri turi ir atpalaiduojamąjį poveikį. Skamba puikiai miegamajam, tiesa? Nebūtina pulti perdažyti sienų, bet galite įsigyti mėgstamiausio mėlyno atspalvio patalynės saldžiam miegui.

 

 

Pilka spalva. Tarpinis variantas tarp baltos ir mėlynos spalvos – neutrali pilka spalva. Ši spalva išsikovojo prabangios spalvos vardą ir derėtų pamiršti nuomonę, kad ji yra nuobodi. Tai gali būti pagrindas visiems jūsų spalvų žaidimams.

 

Rožinė spalva. Žinoma, ji asocijuojasi su mielumu ir švelnumu. Ne veltui – įrodyta, kad rožinė spalva tegiamai veikia jausmus. Norintiems daugiau romantikos, šia spalva pripildykite erdves, kur būnate su partneriu.

 

 

Juoda spalva. Tai spalva, atnešanti stiprią energiją. Elgdamiesi su ja atsargiai, suteiksite svarumo ir išbaigtumo bet kokiai erdvei. Tiesa, nuo šios spalvos derėtų susilaikyti vaikų kambaryje, o ir savo miegamojo sienų juodų turbūt nenorėtumėte.