Šioms Kalėdoms padovanokite atnaujintą interjerą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Interjero lipdukai. Nauji tapetai ar kita sienų spalva kardinaliai pakeičia kambario aplinką, tačiau tokiems darbams reikia skirti pakankamai daug laiko, tuo tarpu interjero lipduko klijavimas užtrunka vos kelias minutes. Ši detalė erdvei suteiks daugiau gyvybės ir neabejotinai taps ryškiausiu patalpos akcentu ─ tokia dovana pradžiugintų ne tik suaugusiuosius, bet ir savo kambarį turinčius mažuosius šeimos narius!

Paveikslai. Turbūt nepavyktų surasti dailesnės sienų puošmenos nei žavingas ir prasmingas paveikslas ─ jei žinote, jog Jūsų draugai vertina meno kūrinius, tikrai nesuklysite parinkę jiems tokią dovaną Kalėdoms. Prekyboje galima rasti itin prašmatnių, žymių tapytojų paveikslų ar visiškai paprastų, tačiau neprastų reprodukcijų, todėl tinkamą variantą pavyks rasti nepriklausomai nuo to, kiek ketinate skirti šiai dovanai.

Sėdmaišiai ir pufai. Jūsų artimieji nuolat skundžiasi, jog sunku patogiai susodinti visus užsukusius svečius, tačiau niekaip neįsigyja naujų kėdžių? Padovanokite jiems šių baldų alternatyvą ─ sėdmaišiai ir pufai ne tik taps papildoma sėdėjimo vieta, bet ir įneš į kambario interjerą naujų spalvų. Šie baldai gali būti labai žaismingi, unikalūs, prabangūs ar tradiciniai ─ atkreipkite dėmesį, koks stilius vyrauja Jūsų draugų namuose.

 

Dekoratyvinės pagalvėlės. Minkštų mielų pagalvėlių namuose niekuomet nebus per daug ─ jos praverčia ne tik svetainėje, bet ir kitose namų erdvėse, todėl gavus tokią kalėdinę dovaną, neteks ilgai galvoti, kur jas panaudoti. Norėdami pralinksminti savo bičiulius, galite išbandyti originalius, tam tikrą emociją atspindinčius paveikslėlius, tačiau jei ketinate prisidėti prie interjero atnaujinimo, vertėtų atsižvelgti į jų namuose vyraujančias spalvas. Tuomet būsite tikri, kad Jūsų dovana bus naudinga.

Kilimėliai. Ši jaukumo suteikianti stiliaus detalė ženkliai prisideda prie bendro patalpos įvaizdžio, tačiau norint ją pakeisti, tikrai neprireikia didelių investicijų. Tad jeigu nutuokiate, o galbūt net tiksliai žinote, kokio durų ar kitiems kambariams skirto kilimėlio norėtų Jūsų artimieji, drąsiai galite rinktis būtent tokią kalėdinę dovaną. Daugiau šventinių dovanų idėjų rasite Kaledos.lt tinklalapyje.

Lovatiesės. Tikriausiai jau pastebėjote, jog pakeitus lovatiesę, ženkliai pasikeičia ir visa miegamojo atmosfera ─ tai vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų norint atnaujinti šią namų erdvę. Viskas, ką Jums reikia padaryti: bent preliminariai žinoti bičiulių lovos išmatavimus ir nuspręsti, koks lovatiesės dizainas juos sužavėtų labiausiai. Anksčiau ar vėliau tokia dovana tikrai bus panaudota!

Toršerai. Ne paslaptis, jog apšvietimas turi daug įtakos bendrai kambario išvaizdai, todėl įsigijus naują šviesos šaltinį, net ir visiškai nepakitusi aplinka gali atrodyti kitaip. Tad žavingas toršeras taip pat yra puiki kalėdinės dovanos idėja ─ jis ne tik atliks pagrindinę savo funkciją, bet ir taps dailia interjero puošmena.

Panašių su interjero atnaujinimu susijusių dovanų idėjų tikrai pavyks surasti ir kur kas daugiau. Jei žinote, jog Jūsų artimieji ar draugai vertina praktiškas idėjas ir nuolat puoselėja savo namus, tai bus vienas geriausių pasirinkimų!