Šeši paprasti dalykai jūsų namuose pagal fengšui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Gėlės

Gėlės – vienas iš fengšui simbolių, kuriam suteikiama svarbi reikšmė. Pavyzdžiui, pagal fengšui, kiekvienas žmogus savyje turi išvystyti 7 meno pojūčius, ir vienas iš jų – gėlių priežiūra.

Gėlės turi būti kiekvienuose namuose, tačiau su jomis reikia elgtis atsargiai ir atsakingai, išmokus keletą taisyklių.
Tarkim, kiekviena gėlė, kaip ir žmogus, turi savo energetinį lauką. Jei šie laukai sutampa, tuose namuose vyraus teigiama energija, o visas blogis trauksis šalin. Jei tokios traukos ir suderinamumo nėra, žmogui gali pasidaryti blogai dėl neaiškių priežasčių, atsiranda bendras jėgų silpnumas.

Renkantis gėles, prisilieskite prie jų, užsimerkite keletui minučių ir įsiklausykite į savo pojūčius.

Fengšui teigiamai vertina ir skintas gėles, nes jos taip pat yra teigiamos energijos nešėjos. Vis dėl to ir čia yra savi niuansai – kai tik tokie augalai pradeda vysti, juos reikia nedelsiant išmesti.

Žvakės

Žvakės, o tiksliau jos ugnis – tai žmogaus palydovas šiame pasaulyje, kuris ne tik rodo teisingą kryptį, bet ir kovoja su blogąja energija, sudegindamas ją. Juk ne veltui žvakes patariama deginti sergančiojo kambaryje. O kaip malonu gulėti vonioje degant žvakėms – iškart pajunti, kaip stresas ir visos negatyvios emocijos dingsta, palikdamos vietą ramybei ir leidžia atsipalaiduoti.

Esant nemaloniems įvykiams rekomenduojama apšviesti patalpas žvakėmis, apšlakstyti švęstu vandeniu slenkstį ir visus kampus.

Vietoj žvakių galima rinktis ir lempas su eteriniais aliejais. Jos ne tik ramina, bet ir išvalo visus neigiamus dalykus, taip pat pripildo patalpas maloniais kvapais.
Rinktis kvapus reikėtų labai atsargiai – visi jie turi savo atspalvius. Vieni tinka atsipalaidavimui, kiti, atvirkščiai, skatina gyvybiškumą ir gyvenimo tempą. Kai kurie aromatai universalūs ir tinka praktiškai visiems, o kiti yra labai specifiniai: vieniems sukelia nuostabą ir susižavėjimą, o kitiems – galvos skausmą.

Kristalai

Kristalai – ne itin paplitęs mūsų būstuose daiktas. Vis dėl to, tai viena svarbiausių fengšui priemonių. Kristalas – tai palydovas tarp dviejų pasaulių, jis naudojamas spiritizmo ir magijos seansuose.

Kasdieniniame gyvenime kristalai, kaip taisyklė, turi būti kuo arčiau darbinės aplinkos, kadangi manoma, jog jis suteikia jėgų ir padeda sudėlioti tvarkingai mintis.

Akvariumas

Fengšui menas yra verčiamas kaip „vėjas ir vanduo“, todėl akvariumas, kaip vandens simbolis, rekomenduojamas kiekvienuose namuose.

Tai ne tik naudinga palankios atmosferos sukūrimui, bet ir gražu. Be to, šiuo metu tikrai galima rasti akvariumą, atitinkantį bet kokį skonį ir piniginės poreikius.
Akvariumas – turto ir klestėjimo simbolis. Jei negalite įsigyti tikro, jį gali atstoti paveikslai ar monitoriaus darbalaukiai, vaizduojantys akvariumą.

Varpeliai

Varpelis – tai vėjo simbolis. Jis yra či energijos palydovas ir dažnai naudojamas fengšui praktikoje. Varpelis nuveja piktas dvasias ir praneša šeimininkams apie svečių atėjimą.

Neskubėkite varpelio kabinti bet kur namuose – pasinaudokite fengšui patarimais, kadangi svarbi yra ne tik vieta, bet ir data, kada varpelis yra kabinamas.

Veidrodžiai

Veidrodis – būtinas būsto atributas, kuriame gyvena žmonės, besilaikantys pagrindinių fengšui taisyklių, norintys, kad juos lydėtų sėkmė, sveikata ir turtai. Tiesa, veidrodžius taip pat reikia išmokti kabinti teisingai. Tarkim, negalima jų kabinti vieno prieš kitą arba kabinti prieš langą.

Nepaisant to, kad visus išvardytus daiktus įsigyti yra gana paprasta, tačiau juos reikia dar ir teisingai išdėstyti pagal atitinkamas taisykles. Šiek tiek kantrybės ir kai kurių niuansų išmanymas – ir jūsų namuose įsivyraus teigiama Visatos energija!