Senos statybos butą Vilniaus centre pavertė stilingais apartamentais

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Per tris aukštus išsidėstęs įspūdingas, net 145 kv. m butas atnaujintas visai neseniai – rekonstrukcija prasidėjo prieš šešerius ir užtruko dvejus metus.

 

Namas įrengtas pagal architektės Jurgitos Liubartaitės planą ir orientuotas į šeimos poreikius. Kad pastatas atkeliavęs iš XIX a., mena aukštos patalpų lubos. Pirmame aukšte, kuriame yra erdvi – vieno kambario dydžio – svetainė, sujungta su valgomuoju-virtuve, grindys dengtos rankų darbo parketu. Svetainei jaukumo suteikia ir židinys.

 

 

Visame name įrengti italų dizainerio Massimo Castagna šviestuvai, baldai taip pat užsakyti specialiai šiam butui.

Apartamentų kainą ir daugiau nuotraukų pamatysite, paspaudę šią nuorodą.

 

Iš virtuvės su kavos puodeliu galite patekti tiesiai į vidinio kiemelio terasą, kur galėsite prisėsti prie lauko stalo.

 

 

Butas protingai išplanuotas, tad pirmame aukšte yra visos pagalbinės patalpos: sandėliukas, skirtas susidėti daiktams, skalbykla, katilinė (butas šildomas dujomis), atskirai įrengtas dušas ir tualetas, taip pat pirtis. Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai, kurie atskirti drabužine. Iš vieno jų galima patekti į terasą-balkoną, kur vietos užteks ir gultams. Kad gyventojams būtų patogu, antrame aukšte įrengtas ir vonios kambarys.

 

 

Trečias aukštas-palėpė skirtas vaikams: čia jiems įrengti du kambariai bei dušo patalpa. Numatytos ir dvi automobilio statymo vietos šalia namo, kas aktualu Senamiestyje, bet mašinos gali dažnai ir neprireikti, nes Senamiestyje viskas ranka ir taip pasiekiama.